Sensei 1.x - en to he_IL translation catalogue (538 entries)

en: "From" Address
he_IL: כתובת מוען

en: "From" Name
he_IL: שם מוען

en: # Learners
he_IL: # תלמידים

en: %1$d of %2$d lessons completed
he_IL: %1$d of %2$d שיעורים הושלמו

en: %1$s Archives: %2$s
he_IL: %1$  ארכיון: %2$

en: %1$s deleted.
he_IL: %1$s נמחק.

en: %1$s marked as complete.
he_IL: %1$ סומן כהושלם

en: %s Quiz
he_IL: בוחן %s

en: %s cannot be empty
he_IL: % לא יכול להיות ריק

en: %s updated
he_IL: עודכן %s

en: (Duplicate)
he_IL: (שכפל)

en: <strong>Congratulations!</strong> &#8211; Sensei has been installed and set up.
he_IL: <strong>מזל טוב!</strong> &#8211; סנסיי הותקן והוגדר.

en: <strong>Sensei has been installed</strong> &#8211; You're ready to start creating courses!
he_IL: <strong>תוסף סנסיי הותקן<strong> &#8211/; אתם מוכנים ליצור קורסים!

en: <strong>Welcome to Sensei</strong> &#8211; You're almost ready to create some courses!
he_IL: <strong>ברוכים הבאים לסנסיי<strong> &#8211/; אתם כמעט מוכנים ליצור כמה קורסים!

en: Access Permissions
he_IL: הרשאות גישה

en: Action
he_IL: פעולה

en: Active Courses
he_IL: קורסים פעילים

en: Add Course
he_IL: הוסף קורס

en: Add Learner to %1$s
he_IL: הוסף תלמיד ל%1$s

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Add New %s
he_IL: הוסף %s חדש/ה

en: Add New Course
he_IL: הוסף קורס חדש

en: Add New Course Category
he_IL: הוסף קטגורית קורס חדשה

en: Add New Lesson Tag
he_IL: הוסף תגית שיעור חדשה

en: Add Question
he_IL: הוסף שאלה

en: Add Question(s)
he_IL: הוסף שאלה/ות

en: Add Selected Question(s)
he_IL: הוסף את השאלה/ות שנבחרו

en: Add a Lesson
he_IL: הוסף שיעור

en: Add a Product
he_IL: הוסף מוצר

en: Add a new question to this quiz - your question will also be added to the %1$squestion bank%2$s.
he_IL: הוסיפו שאלה חדשה לבוחן זה - השאלה שלכם תתווסף גם %1$sלמאגר השאלות %2$s.

en: Add file
he_IL: הוסף קובץ

en: Add file to question
he_IL: הוסף קובץ לשאלה

en: Add notes here...
he_IL: הוסף הערות כאן...

en: Add right answer
he_IL: הוסף תשובה נכונה

en: Add to '%1$s'
he_IL: הוסף  ל%1$

en: Add to Menu
he_IL: הוספה לתפריט

en: Add to question
he_IL: הוסף לשאלה

en: Add wrong answer
he_IL: הוסף תשןבה שגויה

en: All
he_IL: הכל

en: All %s
he_IL: כל ה%s

en: All Categories
he_IL: כל הקטגוריות

en: All Course Categories
he_IL: כל קטגוריות הקורסים

en: All Lesson Tags
he_IL: כל תגיות השיעורים

en: All Types
he_IL: כל הסוגים

en: All categories
he_IL: כל הקטגוריות

en: All courses by %s
he_IL: כל הקורסים לפי %s

en: All types
he_IL: גל הסוגים

en: Allow this lesson to be viewed without purchase/login
he_IL: אפשר לצפות בשיעור זה ללא קנייה/התחברות

en: Allow user to retake the quiz
he_IL: אפשר למשתמשים להיבחן בשנית

en: Analysis
he_IL: ניתוח

en: Answer Feedback
he_IL: משוב תשובה

en: Answer:
he_IL: תשובה:

en: Anti-spam
he_IL: אנטי-ספאם

en: Apply
he_IL: להגיש

en: Are you sure you want to remove the user from this course?
he_IL: האם את/ה בטוח/ה שאת/ה רוצה להסיר משתמש/ת זו/ה מהקורס הזה?

en: Are you sure you want to remove the user from this lesson?
he_IL: האם את/ה בטוח/ה שאת/ה רוצה להסיר משתמש/ת זו/ה מהשיעור הזה?

en: Are you sure you want to remove this user?
he_IL: האם את/ה בטוח/ה שאת/ה רוצה להסיר את המשתשמ/ת הזו/ה?

en: Are you sure you want to reset the progress of this user for this course?
he_IL: האם אתם בטוחים שברצונכם לאפס את ההתקדמות של משתמש זה עבור קורס זה?

en: Are you sure you want to reset the progress of this user for this lesson?
he_IL: האם אתם בטוחים שברצונכם לאפס את ההתקדמות של משתמש זה עבור שיעור זה?

en: Assign to Course(s)
he_IL: מוקצה לקורס(ים)

en: Auto
he_IL: אוטומטי

en: Average Courses per Learner
he_IL: מספר קורסים ממוצע לתלמיד

en: Average Grade
he_IL: ציון ממוצע

en: Average Percentage
he_IL: שיעור אחוזים ממוצע

en: Back to the course
he_IL: חזרה אל הקורס

en: Back to the lesson
he_IL: חזרה אל השיעור

en: Back to:
he_IL: חזרה אל

en: Background Colour
he_IL: צבע רקע

en: Base Colour
he_IL: צבע בסיס

en: Body Text Colour
he_IL: צבע טקסט גוף

en: Bulk learner action succeeded
he_IL: פעולת תלמיד קבוצתית בוצעה בהצלחה

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Category Questions
he_IL: שאלות קטגוריה

en: Change file
he_IL: שנה קובץ

en: Complete
he_IL: הושלם

en: Complete Lesson
he_IL: השיעור הושלם

en: Complete Quiz
he_IL: השלם בוחן

en: Complete course for learner
he_IL: השלם קורס עבור תלמיד

en: Complete lesson for learner
he_IL: השלפ שיעור עבור תלמיד

en: Completed
he_IL: הושלם

en: Completed Courses
he_IL: קורסים שהושלמו

en: Component:
he_IL: רכיב:

en: Congratulations! You have completed this lesson.
he_IL: ברכות! השלמת את השיעור הזה

en: Congratulations! You have passed this lesson's quiz achieving %s%%
he_IL: ברכות! עברת את בחינת השיעור הזה, ציונך %s%%

en: Congratulations! You have passed this lesson.
he_IL: ברכות! עברת את השיעור הזה

en: Congratulations! You have passed this quiz achieving %s%%
he_IL: ברכות! עברת את הבוחן, ציונך %s%%

en: Contact Course Teacher
he_IL: צור קשר עם מורה הקורס

en: Contact Lesson Teacher
he_IL: צור קשר עם מורה השיעור

en: Contact Teacher
he_IL: צור קשר עם המורה

en: Correct answer
he_IL: תשובה נכונה

en: Course
he_IL: קורס

en: Course Archive Page
he_IL: עמוד ארכיון קורסים

en: Course Categories
he_IL: קטגוריות קורס

en: Course Category
he_IL: קטגוריית קורס

en: Course Category:
he_IL: קטגוריית קורס

en: Course Lesson Images
he_IL: תמונות שיעור קורס

en: Course Lessons
he_IL: שיעורי קורס

en: Course Management
he_IL: ניהול הקורס

en: Course Modules
he_IL: מודול הקורסים

en: Course Notifications
he_IL: התראות קורס

en: Course Prerequisite
he_IL: דרישות מקדימות לקורס

en: Course Results:
he_IL: תוצאות קורס:

en: Course Title
he_IL: כותרת קורס

en: Course Video
he_IL: וידאו קורס

en: Course assigned to you
he_IL: הקורס שהוקצע לך

en: Course details
he_IL: פרטי קורס

en: Course does not exist
he_IL: הקורס לא קיים

en: Course(s)
he_IL: קורס(ים)

en: Courses
he_IL: קורסים

en: Courses %s is taking
he_IL: קורסים בהשתתפות %s

en: Courses are complete:
he_IL: הקורסים הושלמו:

en: Date Completed
he_IL: תאריך סיום

en: Date Registered
he_IL: תאריך הרשמה

en: Date Started
he_IL: תאריך התחלה

en: Delete Course
he_IL: מחק קורס

en: Delete file
he_IL: מחק קובץ

en: Description
he_IL: תיאור

en: Disable HTML security
he_IL: בטל אבטחת HTML

en: Disable Private Messages
he_IL: אל תאפשר מסרים פרטיים

en: Disable Sensei Javascript
he_IL: בטל Javascript של סנסיי

en: Disable the private message functions between learners and teachers.
he_IL: בטל את פונקציית המסרים הפרטיים בין תלמידים ומורים.

en: Display Course Author
he_IL: הצג מחבר הקורס

en: Display Lesson Author
he_IL: הצג מחבר השיעור

en: Display the learner's active and completed courses on their profile.
he_IL: הצג את הקורסים הפעילים והקורסים שהושלמו בפרופיל של התלמידים.

en: Docs
he_IL: תיעוד ומסמכים

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Don't show quiz question points
he_IL: אל תציג נקודות שאלת בוחן

en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: Duplicate (with lessons)
he_IL: שכפל (עם שיעורים)

en: Duplicate this course
he_IL: שכפל קורס זה

en: Duplicate this course with its lessons
he_IL: שכפל קורס זה עם השיעורים שלו

en: Duplicate this lesson
he_IL: שכפל שיעור זה

en: Easy
he_IL: קל

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit %s
he_IL: ערוך את %s

en: Edit Course Category
he_IL: ערוך קטגורית קורס

en: Edit Lesson Tag
he_IL: ערוך תגית שיעור

en: Edit Question
he_IL: ערוך שאלה

en: Edit course
he_IL: ערוך קורס

en: Edit this lesson
he_IL: ערוך שיעור זה

en: Email Notifications
he_IL: התראות דוא"ל

en: Email address
he_IL: כתובת דוא"ל

en: Enter your private message.
he_IL: הכנס הודעתך הפרטית

en: Error adding learner.
he_IL: שגיאה בהוספת תלמיד.

en: Existing Questions
he_IL: שאלות קיימות

en: Export all rows (CSV)
he_IL: ייצא את כל השורות (CSV)

en: Failed
he_IL: נכשל

en: Failed to install/update the translation:
he_IL: נכשלה התקנת/עדכון התרגום:

en: False
he_IL: לא נכון

en: Featured
he_IL: מועדף

en: Featured Course
he_IL: ניהול הקורס

en: Featured Courses
he_IL: קורסים מומלצים

en: File Upload
he_IL: העלאת קובץ

en: Filter
he_IL: סינון

en: Find learner
he_IL: מצא תלמיד

en: Free
he_IL: חינם

en: Free Courses
he_IL: קורסים חינם

en: Free Preview
he_IL: תצוגה מקדימה חינמית

en: Gap Fill
he_IL: מילוי פער

en: General
he_IL: כללי

en: Grade
he_IL: ציון

en: Grade quiz
he_IL: ציון בוחן

en: Grade quiz automatically
he_IL: חשב ציון עבור בוחן אוטומטית

en: Grade: %d
he_IL: ציון: %d

en: Graded
he_IL: ניתן ציון

en: Grading
he_IL: מתן ציון

en: Grading Notes
he_IL: הערות מתן ציון

en: Hard
he_IL: קשה

en: Header Image
he_IL: תמונת ראשה

en: Hide this notice
he_IL: הסתר הודעה זו

en: In Progress
he_IL: בתהליך

en: Incorrect login details
he_IL: פרטי התחברות שגויים

en: Install
he_IL: התקנה

en: Install Language Pack
he_IL: התקן חבילת שפה

en: Install Sensei Pages
he_IL: התקן עמודי סנסיי

en: Invalid Course
he_IL: קורס לא חוקי

en: Invalid request
he_IL: בקשה לא תקינה

en: Language
he_IL: שפה

en: Language options.
he_IL: אפשרויות שפה.

en: Last Updated
he_IL: עודכן לאחרונה

en: Learner
he_IL: תלמיד

en: Learner Management
he_IL: ניהול תלמידים

en: Learner Profiles
he_IL: פרופילי תלמידים

en: Learner added successfully!
he_IL: תלמיד הוסף בהצלחה!

en: Learner will also be added to the course '%1$s' if they are not already taking it.
he_IL: התלמיד יתווסף גם לקורס '%1$s' אם הם לא משתתפים בו כבר.

en: Learners
he_IL: תלמידים

en: Learners added successfully!
he_IL: תלמיד הוּסף בהצלחה!

en: Learners per page
he_IL: לומדים לדף

en: Learners taking this Course
he_IL: תלמידים המשתתפים בקורס זה

en: Learners taking this Lesson
he_IL: תלמידים המשתתפים בשיעור זה

en: Lesson
he_IL: שיעור

en: Lesson Complexity
he_IL: מורכבות שיעור

en: Lesson Course
he_IL: שיעור קורס

en: Lesson Information
he_IL: מידע שיעור

en: Lesson Length in minutes
he_IL: אורך שיעור בדקות

en: Lesson Reset Successfully.
he_IL: השיעור אופס בהצלחה.

en: Lesson Tags
he_IL: תגיות שיעורים

en: Lesson tag: %1$s
he_IL: תגית שיעור: %1$s

en: Lesson tags: %1$s
he_IL: תגיות שיעור: %1$s

en: Lessons
he_IL: שיעורים

en: Lessons Archive
he_IL: ארכיון שיעורים

en: Lessons in this Course
he_IL: שיעורים בקורס זה

en: Login
he_IL: התחברות

en: Logout
he_IL: התנתקות

en: Lost your password?
he_IL: שכחת סיסמא?

en: Manage Grading
he_IL: נהל ציונים

en: Manage Learners
he_IL: נהל תלמידים

en: Manage learners
he_IL: נהל תלמידים

en: Manual
he_IL: ידני

en: Mark as Complete
he_IL: סמן כהושלם

en: Message
he_IL: הודעה

en: Message Information
he_IL: מידע הודעה

en: Message received by:
he_IL: הודעה התקבלה ע"י:

en: Message sent by:
he_IL: הודעה נשלחה ע"י:

en: Messages
he_IL: הודעות

en: More
he_IL: עוד

en: More Lessons
he_IL: שיעורים נוספים

en: More link text
he_IL: טקסט קישור "עוד"

en: Multi Line
he_IL: שורות מרובות

en: Multiple Choice
he_IL: בחירה מרובה

en: My Active Courses
he_IL: הקורסים הפעילים שלי

en: My Completed Courses
he_IL: הקורסים שלי שהושלמו

en: My Courses
he_IL: הקורסים שלי

en: My Courses Page
he_IL: עמוד הקורסים שלי

en: My Messages
he_IL: המסרים שלי

en: My Profile
he_IL: הפרופיל שלי

en: N/A
he_IL: לא זמין

en: New %s
he_IL: %s חדש/ה

en: New Course Category Name
he_IL: שם קטגורית קורס חדשה

en: New Courses
he_IL: קורסים חדשים

en: New Lessons
he_IL: שיעורים חדשים

en: New Question
he_IL: שאלה חדשה

en: New Tag Name
he_IL: שם תגית חדשה

en: New course created by
he_IL: קורס חדש נוצר ע"י

en: New course created.
he_IL: קורס חדש נוצר.

en: Next
he_IL: הבא

en: Next Lesson
he_IL: השיעור הבא

en: No
he_IL: לא

en: No Change
he_IL: ללא שינוי

en: No Grade
he_IL: אין ציון

en: No course categories found.
he_IL: לא נמצאו קטגוריות קורס.

en: No courses exist yet. Please add some first.
he_IL: לא קיים אף קורס עדיין. אנא הוסף כמה קודם.

en: No courses found that match your selection.
he_IL: לא נמצאו קורסים התואמים את בחירתך.

en: No courses found.
he_IL: לא נמצאו קורסים.

en: No items found.
he_IL: לא נמצאו פריטים.

en: No learners found.
he_IL: לא נמצאו תלמידים.

en: No lessons exist yet for this course.
he_IL: אין עוד שיעורים קיימים עבור קורס זה.

en: No lessons exist yet. Please add some first.
he_IL: לא קיים אף שיעור עדיין. אנא הוסף כמה קודם

en: No lessons found that match your selection.
he_IL: לא נמצאו שיעורים התואמים את בחירתך.

en: No lessons found.
he_IL: לא נמצאו שיעורים.

en: No posts found.
he_IL: לא נמצאו פוסטים

en: No products exist yet.
he_IL: לא קיימים מוצרים עדיין.

en: No results found
he_IL: לא נמצאו תוצאות

en: No submissions found.
he_IL: לא נמצאו הגשות

en: Not started
he_IL: לא התחיל

en: Number of Categories (optional):
he_IL: מספר הקטגוריות (אופציונלי)

en: Number of Courses (optional):
he_IL: מספר הקורסים (אופציונלי)

en: Number of Lessons (optional):
he_IL: מספר השיעורים (אופציונלי)

en: Number of questions:
he_IL: מס' שאלות:

en: Once you have saved your lesson you will be able to add questions.
he_IL: לאחר שמירת השיעור ניתן להוסיף שאלות

en: Or %1$s login %2$s to access your purchased courses
he_IL: או %1$ התחבר %2$ כדי לקבל גישה לקורסים שרכשת

en: Or %1$s to access your purchased courses
he_IL: או %1$ כדי להתחבר לקורסים שרכשת

en: Order Courses
he_IL: שנה/י סדר קורסים

en: Order Lessons
he_IL: שנה/י סדר שיעורים

en: Other Learners taking this Course
he_IL: תלמידים נוספים שמשתתפים בקורס זה

en: Other Lessons
he_IL: שיעורים אחרים

en: Overview
he_IL: סקירה כללית

en: Paid
he_IL: בתשלום

en: Paid Courses
he_IL: קורסים בתשלום

en: Parent Tag
he_IL: תגית הורה

en: Parent Tag:
he_IL: תגית הורה:

en: Part of: %s
he_IL: חלק מ: %s

en: Passed
he_IL: עבר

en: Password
he_IL: סיסמא

en: Paste the embed code for your video (e.g. YouTube, Vimeo etc.) in the box above.
he_IL: צרף את הקוד ההטמעה לוידאו שלך (דוגמת יוטיוב, וימאו וכדומה) בתיבה למעלה

en: Percent Complete
he_IL: אחוזים שהושלמו

en: Please add some first
he_IL: אנא הוסף כמה קודם

en: Please add some.
he_IL: אנא הוסף כמה.

en: Please complete the previous %1$s before taking this course.
he_IL: אנא השלם את הקודם %1$ לפני הקורס הזה.

en: Please enter your username and password
he_IL: אנא הזן את שם המשתמש והסיסמא שלך

en: Please log in to view your messages.
he_IL: אנא התחבר כדי לראותך את הודעותיך

en: Please login to view your messages.
he_IL: אנא התחבר כדי לראותך את הודעותיך

en: Please purchase the %1$s before starting the lesson.
he_IL: אנא רכוש את ה-%1$s לפני התחלת השיעור.

en: Please purchase the %1$s before starting this Lesson.
he_IL: אנא רכוש את ה-%1$s לפני התחלת השיעור הזה.

en: Please save your lesson in order to add questions to your quiz.
he_IL: אנא שמור השיעור בכדי להוסיף שאלות לבוחן

en: Please supply a %1$s ID.
he_IL: אנא ספקו מזהה %1$s.

en: Please use '%s' instead.
he_IL: אנא השתמשו ב'%s' במקום

en: Preview this course
he_IL: תצוגה מקדימה של הקורס

en: Preview:
he_IL: תצוגה מקדימה:

en: Previous
he_IL: הקודם

en: Processing Updates...
he_IL: מעבד עדכונים...

en: Public learner profiles
he_IL: פרופיל תלמידים ציבוריים

en: Purchase this Course
he_IL: רכוש את הקורס

en: Question
he_IL: שאלה

en: Question %d:
he_IL: שאלה %d:

en: Question Category:
he_IL: קטגוריית שאלה:

en: Question Description (optional):
he_IL: תיאור שאלה (רשות):

en: Question Grade:
he_IL: ציון שאלה:

en: Question Type:
he_IL: סוג שאלה:

en: Question grade:
he_IL: ציון שאלה:

en: Question media:
he_IL: מדיה של שאלה:

en: Question:
he_IL: שאלה:

en: Questions
he_IL: שאלות

en: Quiz
he_IL: בוחן

en: Quiz Graded Successfully!
he_IL: ניתן ציון לבוחן בהצלחה!

en: Quiz Questions
he_IL: שאלות בוחן

en: Quiz Reset Successfully.
he_IL: הבוחן אופס בהצלחה.

en: Quiz Saved Successfully.
he_IL: בוחן נשמר בהצלחה.

en: Quiz Settings
he_IL: הגדרות בוחן

en: Quiz question points format
he_IL: פורמט נקודות של שאלת בוחן

en: Quizzes
he_IL: בחנים

en: Randomise answer order
he_IL: סדר תשובות באקראי

en: Randomise question order
he_IL: סדר את השאלות באקראי

en: Re-run Update
he_IL: הרץ עדכון מחדש

en: Recommended Answer
he_IL: תשובה מומלצת

en: Register
he_IL: הירשם

en: Remember me
he_IL: זכור אותי

en: Remove
he_IL: הסרה

en: Remove Question
he_IL: הסר שאלה

en: Remove Question(s)
he_IL: הסר שאלה/ות

en: Remove Sensei activity for deleted users
he_IL: הסר פעילות סנסיי עבור משתמשים מחוקים

en: Remove from %1$s
he_IL: הסר מ %1$

en: Reset Course(s)
he_IL: אפס קורס(ים)

en: Reset Lesson
he_IL: אפש שיעור

en: Reset Quiz
he_IL: אפס בוחן

en: Reset filter
he_IL: אפס מסנן

en: Reset progress
he_IL: איפוס התקדמות

en: Restricted Access
he_IL: גישה מוגבלת

en: Review grade
he_IL: חוות דעת ציון

en: Right:
he_IL: נכון:

en: Run Update
he_IL: הרץ עדכון

en: Save Course
he_IL: שמור קורס

en: Save Quiz
he_IL: שמור בוחן

en: Save course order
he_IL: שמור מיקום הקורס

en: Save lesson order
he_IL: שמור מיקום השיעור

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search Courses
he_IL: חפש קורסים

en: Search Learners
he_IL: חפש תלמידים

en: Search Lesson Tags
he_IL: חפש תגיות שיעורים

en: Search Lessons
he_IL: חפש שיעורים

en: Search Users
he_IL: חפש משתמשים

en: Search for a user by typing their name or username.
he_IL: מצא משתמש על ידי הקלדת שם או שם משתמש

en: Search for courses
he_IL: חיפוש קורסים

en: Search for courses...
he_IL: חפש קורסים...

en: Select
he_IL: בחר

en: Select Category:
he_IL: בחר קטגוריה

en: Select Course
he_IL: בחר קורס

en: Select Course(s)
he_IL: בחר קורס(ים)

en: Select Courses
he_IL: בחר קורסים

en: Select Learner
he_IL: בחר תלמיד

en: Select a Page:
he_IL: בחר עמוד:

en: Select a Question Category
he_IL: בחר קטגורית שאלה

en: Select a course
he_IL: בחר קורס

en: Select a lesson
he_IL: בחר שיעור

en: Selected from '%1$s'
he_IL: בחר מ %1$

en: Send Message
he_IL: שלח הודעה

en: Send Private Message
he_IL: שלך הודעה פרטית

en: Sensei - Category Courses
he_IL: סנסיי - קורסי קטגוריה

en: Sensei - Course Categories
he_IL: סנסיי - קטגוריות קורסים

en: Sensei - Course Component
he_IL: סנסיי - רכיב קורס

en: Sensei - Lesson Component
he_IL: סנסיי- רכיב שיעור

en: Sensei Settings
he_IL: הגדרות סנסיי

en: Sensei Updates
he_IL: עדכונים לסנסיי

en: Sent by %1$s on %2$s.
he_IL: נשלח ע"י %1$sב%2$s

en: Set all quizzes to show all questions
he_IL: הגדר את כל הבחנים להציג את כל השאלות

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Settings > General
he_IL: הגדרות > כללי

en: Show all courses
he_IL: הצג את כל הקורסים

en: Show all teachers
he_IL: הצג את כל המורים

en: Show hierarchy
he_IL: הצג היררכיה

en: Show learner's courses
he_IL: הצג קורסים של תלמיד

en: Show post counts
he_IL: הצג ספירת פוסטים

en: Sign Up
he_IL: הרשמה

en: Single Course Image
he_IL: תמונת קורס בודד

en: Single Lesson Images
he_IL: תמונות שיעור בודד

en: Single Line
he_IL: שורה בודדת

en: Skip setup
he_IL: דלג על ההתקנה

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
he_IL: מצטערים, אבל אין תרגום זמין עבור השפה שלך =/

en: Sort by newest first
he_IL: מיין מהחדש לישן

en: Sort by title A-Z
he_IL: מיין לפי א-ב

en: Standard
he_IL: רגיל

en: Start %s
he_IL: התחל %s

en: Start a Course!
he_IL: התחל קורס!

en: Start taking this Course
he_IL: התחל/י ללמוד את הקורס

en: Status
he_IL: מצב

en: Submitted file: %1$s
he_IL: הקובץ נשלח: %1$

en: Teacher
he_IL: מורה

en: Text (e.g. Points: 1)
he_IL: טקסט (לדוגמא נקודות: 1)

en: Text after the Gap:
he_IL: טקסט אחרי הרווח:

en: Text before the Gap:
he_IL: טקסט לפני הרווח:

en: The Course
he_IL: הקורס

en: The Gap:
he_IL: הרווח:

en: The course order has been saved.
he_IL: מיקום הקורס נשמר.

en: The lesson order has been saved.
he_IL: מיקום השיעור נשמר

en: The name from which all emails will be sent.
he_IL: השם שממנו כל האימיילים יישלחו.

en: The pass mark is %1$s
he_IL: ציון הסף הוא %1$s

en: The user requested does not exist.
he_IL: המשתמש לא קיים

en: The username of the learner who sent this message.
he_IL: שם המשתמש של התלמיד ששלח הודעה זו.

en: There are no Questions for this Quiz yet. Please add some below.
he_IL: לא קיימת אף שאלה לבוחן זה עדיין. אנא הוסף כמה למטה

en: There are no courses for this teacher.
he_IL: למורה זה/ו אין קורסים

en: There are no lessons in this course.
he_IL: אין שיעורים בקורס זה

en: There are no questions for this Quiz yet. Check back soon.
he_IL: עדין אין שאלות במבחן זה, בדקו שוב בקרוב.

en: There are no questions matching your search.
he_IL: אין שאלות התואמות את החיפוש שלך.

en: There is no translation available for your language!
he_IL: אין תרגום זמין עבור השפה שלך!

en: This bulk action is not supported
he_IL: פעולה קבוצתית זו אינה נתמכת

en: This course is already in your cart, please proceed to %1$s, to gain access.
he_IL: הקורס הזה כבר בכרטיס שלך, אנא המשך ל %1$ בכדי להכנס אליו

en: This is a preview lesson. Please purchase the %1$s to access all lessons.
he_IL: זהו שיעור הקדמה. אנא, את ה %1$ כדי לצפות בכל השיעורים

en: This is a preview lesson. Please sign up for the %1$s to access all lessons.
he_IL: זהו שיעור ניסיון. בבקשה, הרשמו ל %1$s כדי לצפות בכל השיעורים.

en: This learner has no active courses.
he_IL: לתלמיד זה אין קורסים פעילים.

en: This learner has not completed any courses yet.
he_IL: תלמיד זה לא השלים אף קורס עדיין.

en: This widget will output a list of Course Categories.
he_IL: וידג׳ט זה יציג את רשימת קטגוריות השיעורים.

en: This widget will output a list of Courses - New, Featured, Free, Paid, Active, Completed.
he_IL: וידג׳ט זה יציג את רשימת קורסים - חדשים, מומלצים, בחינם, בתשלום, פעילים, שהסתימו.

en: This widget will output a list of the latest Lessons.
he_IL: וידג׳ט זה יציג את רשימת השיעורים האחרונים

en: This will duplicate the course lessons along with all of their quizzes and questions. Are you sure you want to do this?
he_IL: פעולה זו תשכפל את הקורס, עם כל השיעורים שבו וגם את כל המבחנים והשאלות שבהם. האם תרצו להמשיך?

en: This will duplicate the lesson quiz and all of its questions. Are you sure you want to do this?
he_IL: פעולה זו תשכפל את מבחן השיעור ואת כל השאלות שבו. האם תרצו להמשיך?

en: Title (optional):
he_IL: כותרת (אופציונלי)

en: Total Completed Courses
he_IL: סה"כ קורסים שהושלמו

en: Total Courses
he_IL: סה"כ קורסים

en: Total Grade
he_IL: ציון סופי

en: Total Learners
he_IL: סה&quot;כ תלמידים

en: Total Lessons
he_IL: סה"כ שיעורים

en: Translations installed/updated successfully!
he_IL: תרגומים  הותקנו/עודכונו בהצלחה!

en: True
he_IL: נכון

en: True/False
he_IL: נכון/לא נכון

en: Tweet
he_IL: ציוץ

en: Type
he_IL: סוג

en: Unassign from Course(s)
he_IL: ביטול ההקצאה מהקורס(ים)

en: Ungraded
he_IL: ללא ציון

en: Unused
he_IL: לא בשימוש

en: Update
he_IL: עדכון

en: Update Course Category
he_IL: עדכן קטגורית קורס

en: Update Lesson Tag
he_IL: עדכן תגית שיעור

en: Update Question
he_IL: עדכן שאלה

en: Update question answer data
he_IL: עדכן נתוני תשובות שאלה

en: Update question grade points
he_IL: עדכן נקודות ציון שאלה

en: Updated
he_IL: עודכן

en: Updates
he_IL: עדכונים

en: Uploading a new file will replace your existing one:
he_IL: העלאת קובץ חדש ימחק את הקובץ הנוכחי:

en: Use placeholder images
he_IL: השתמש בתמונות "ממלא מקום"

en: Used
he_IL: בשימוש

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Username or Email
he_IL: שם משתמש או כתובת מייל

en: Users must be logged in to view Course and Lesson content.
he_IL: משתמשים חייבים להיות מחוברים כדי לראות את תוכן הקורס והשיעור

en: Validation Error
he_IL: שגיאת אימות

en: Variation #
he_IL: מס. וריאציה

en: Video Embed Code
he_IL: קוד הטמעת וידאו

en: View %s
he_IL: צפה ב%s

en: View & reply to private messages sent to your course & lesson teachers.
he_IL: צפה וענה להודעות פרטיות שנשלחו בנוגע לשיעורים והקורסים שלך

en: View course
he_IL: הצג קורס

en: View course: %1$s
he_IL: הצג את הקורס: %1$s

en: View results
he_IL: הצג תוצאות

en: View the Lesson Quiz
he_IL: הצג את בוחן השיעור

en: View the lesson quiz
he_IL: הצג את בוחן השיעור

en: WooCommerce Product
he_IL: מוצר WooCommerce

en: Wrong:
he_IL: לא נכון:

en: Yes
he_IL: כן

en: You %1$s the lesson
he_IL: אתה %1$s את השיעור

en: You are not allowed to view this message.
he_IL: אינך רשאי לראות הודעה זו

en: You can access %d of this course's lessons for free
he_IL: הינך יכול להכנס ל %d מתוך שיעורי הקורס הזה בחינם

en: You do not have any messages.
he_IL: אין לך הודעות.

en: You have already added this Course to your cart. Please %1$s to access the course.
he_IL: כבר הוספת קורס זה לעגלה שלך. בבקשה %1$ כדי להיכנס לקורס

en: You have completed a course
he_IL: סיימת את הקורס

en: You have completed a quiz
he_IL: סיימת הבוחן

en: You have completed and %1$s the course
he_IL: סיימת ו %1$s את הקורס

en: You have no active courses.
he_IL: אין לך קורסים פעילים.

en: You have no completed courses.
he_IL: אין לך קורסים שהושלמו

en: You have no courses.
he_IL: אין לך קורסים

en: You have no featured courses.
he_IL: אין לך קורסים מומלצים

en: You have not completed any courses yet.
he_IL: עוד לא השלמת אף קורס.

en: You have not started this course yet.
he_IL: עוד לא התחלת קורס זה.

en: You have not taken this lesson's quiz yet
he_IL: לא השלמת עדיין את בוחן  השיעור הזה

en: You have passed this course with a grade of %1$d%%.
he_IL: עברת קורס זה עם ציון %1$d%%.

en: You have received a reply to your private message
he_IL: קיבלת תשובה להודעתך הפרטית

en: You must be logged in to take this quiz
he_IL: אתה חייב להיות מחובר כדי לעשות את הבוחן הזה

en: You must first complete %1$s before viewing this Lesson
he_IL: קודם עליכם לסיים את %1$s לפני שתוכלו לצפות בשיעור זה

en: You must first complete %1$s before viewing this course
he_IL: קודם עליכם לסיים את %1$s לפני שתוכלו לצפות בשיעור זה

en: You must first complete: %1$s
he_IL: קודם עלים לסיים את: %1$

en: You require %1$d%% to pass this course. Your grade is %2$s%%.
he_IL: אתה נדרש לקבל %1$d%%. הציון שלך הוא %2$d%%.

en: Your private message has been sent.
he_IL: הודעתך הפרטית נשלחה

en: Your quiz has been graded
he_IL: הבוחן שלך קיבל ציון

en: Your student
he_IL: התלמיד שלך

en: Your student has completed a course
he_IL: התלמיד/ה שלך השלים/ה קורס

en: Your student has completed a lesson
he_IL: התלמיד/ה שלך השלים/ה שיעור

en: Your student has sent you a private message
he_IL: התלמיד שלך שלח לך הודעה פרטית

en: Your student has started a course
he_IL: התלמיד/ה שלך התחיל/ה קורס

en: Your student has submitted a quiz for grading
he_IL: התלמיד לך הגיש בוחן לציון

en: [%1$s] You have a new message
he_IL: [%1$s] יש לך הודעה חדשה

en: [%1$s] You have completed a course
he_IL: [%1$s] סיימת את הקורס

en: [%1$s] You have completed a quiz
he_IL: [%1$s] סיימת את הבוחן

en: [%1$s] You have received a new private message
he_IL: [%1$s] קיבלת הודעה פרטית חדשה

en: [%1$s] Your quiz has been graded
he_IL: [%1$s]  הבוחן שלך קיבל ציון

en: [%1$s] Your student has completed a course
he_IL: [%1$s] התלמיד/ה שלך השלים/ה קורס

en: [%1$s] Your student has completed a lesson
he_IL: [%1$s] התלמיד/ה שלך השלים/ה שיעור

en: [%1$s] Your student has started a course
he_IL: [%1$s] התלמיד/ה שלך התחיל/ה קורס

en: [%1$s] Your student has submitted a quiz for grading
he_IL: התלמיד לך הגיש בוחן לציון  [%1$s]

en: add a new Administrator
he_IL: הוֹסף מנהל מערכת חדש

[ctx: column name]
en: Categories
he_IL: קטגוריות

[ctx: column name]
en: Category
he_IL: קטגוריה

[ctx: column name]
en: Course
he_IL: קורס

[ctx: column name]
en: Course Title
he_IL: כותרת קורס

[ctx: column name]
en: Lesson Title
he_IL: כותרת שיעור

[ctx: column name]
en: Pre-requisite Course
he_IL: דרישות מקדימות לקורס

[ctx: column name]
en: Question
he_IL: שאלה

[ctx: column name]
en: Type
he_IL: סוג

[ctx: column name]
en: WooCommerce Product
he_IL: מוצר WooCommerce

en: complete purchase
he_IL: השלם את הרכישה

en: complete the purchase
he_IL: השלם את הרכישה

en: course
he_IL: קורס

en: existing Administrator
he_IL: מנהל מערכת קיים

en: failed
he_IL: נכשל

en: for grading.
he_IL: למתן ציון.

en: has completed and %1$s the course
he_IL: השלים/ה ו%1$s את הקורס

en: has completed the lesson
he_IL: השלים/ה את השיעור

en: has started the course
he_IL: התחיל/ה את הקורס

en: has submitted the quiz for lesson
he_IL: הגישו את הבוחן עבור שיעור

en: in %s
he_IL: ב %s

en: learner
he_IL: תלמיד

en: lesson
he_IL: שיעור

en: log in
he_IL: התחבר

en: n/a
he_IL: לא זמין

[ctx: noun]
en: Support
he_IL: תמיכה

[ctx: page_slug]
en: courses-overview
he_IL: סקירת קורסים

[ctx: page_slug]
en: my-courses
he_IL: הקורסים-שלי

en: passed
he_IL: עובר

[ctx: plugin action link]
en: Configure
he_IL: הגדר

[ctx: post type single slug]
en: lesson
he_IL: שיעור

[ctx: post type single slug]
en: messages
he_IL: הודעות

[ctx: post type single slug]
en: question
he_IL: שאלה

[ctx: post type single slug]
en: quiz
he_IL: בוחן

[ctx: post type single url base]
en: course
he_IL: קורס

[ctx: post type single url slug]
en: course
he_IL: קורס

[ctx: taxonomy general name]
en: Course Categories
he_IL: קטגוריית קורס

[ctx: taxonomy general name]
en: Lesson Tags
he_IL: תגיות שיעורים

[ctx: taxonomy singular name]
en: Course Category
he_IL: קטגוריית קורס

[ctx: taxonomy singular name]
en: Lesson Tag
he_IL: תגית שיעור

en: was submitted for review by
he_IL: הוגש למתן חוות דעת על ידי

en: with a grade of
he_IL: עם ציון
