Sensei 1.x - en to fa_IR translation catalogue (755 entries)

en: "From" Address
fa_IR: "از" آدرس

en: "From" Name
fa_IR: "از" نام

en: # Learners
fa_IR: # فراگیران

en: %1$d of %2$d lessons completed
fa_IR: درس %1$d از %2$d پایان یافت

en: %1$s - Powered by Sensei
fa_IR: %1$s - طراحی شده توسط سنسی

en: %1$s Archives: %2$s
fa_IR: %1$s بایگانی: %2$s

en: %1$s Question(s) from %2$s
fa_IR: %1$s پرسش(ها) از %2$s

en: %1$s deleted.
fa_IR: %1$s پاک شد.

en: %1$s draft updated. %2$sPreview %3$s%4$s.
fa_IR: %1$s پیش نویس بروزرسانی شد. %2$s پیش نمایش %3$s%4$s.

en: %1$s marked as complete.
fa_IR: نشانه گذاری به عنوان تکمیل شده %1$s

en: %1$s published. %2$sView %1$s%3$s.
fa_IR: %1$s منتشر شد. %2$s نمایش %1$s%3$s.

en: %1$s restored to revision from %2$s.
fa_IR: %1$s برای بازبینی از  %2$s بازگردانده شد.

en: %1$s saved.
fa_IR: %1$s ذخیره سازی شد.

en: %1$s scheduled for: %2$s. %3$sPreview %4$s%5$s.
fa_IR: %1$s زمان بندی شده برای:  %2$s. %3$s پیش نمایش %4$s%5$s.

en: %1$s submitted. %2$sPreview %1$s%3$s.
fa_IR: %1$s ارائه شد.  %2$s پیش نمایش %1$s%3$s.

en: %1$s updated.
fa_IR: %1$s بروزرسانی شد.

en: %1$s updated. %2$sView %1$s%3$s.
fa_IR: %1$s بروزرسانی شد. %2$s نمایش %1$s%3$s.

en: %1$sNo %2$s found%3$s
fa_IR: %1$s شماره %2$s پیدا شد %3$s

en: %1$sThis question does not appear in any quizzes yet.%2$s
fa_IR: %1$s این سوال هنوز در هیچ آزمونی استفاده نشده است. %2$s

en: %s is a required field
fa_IR: %s یک فیلد مورد نیاز است

en: %s updated
fa_IR: %s به روزرسانی شد

en: (%d preview lessons)
fa_IR: (%d پیش نمایش دروس)

en: (Duplicate)
fa_IR: تکثیر

en: <strong>Congratulations!</strong> &#8211; Sensei has been installed and set up.
fa_IR: <strong>با عرض تبریک! </strong> &#8211; سنسی با موفقیت نصب و راه اندازی شد.

en: <strong>Sensei has been installed</strong> &#8211; You're ready to start creating courses!
fa_IR: سسی نصب شده است. شما می توانید شروع به ایجاد دوره ها کنید.

en: <strong>Welcome to Sensei</strong> &#8211; You're almost ready to create some courses!
fa_IR: <strong>به سنسی خوش آمدید</strong> &#8211; تا ایجاد دوره های آموزشی تنها یک قدم باقی است!

en: A learner completes their course
fa_IR: یک فراگیر دوره  آنها را تکمیل می کند.

en: A learner sends a private message to a teacher
fa_IR: یک فراگیر پیامی خصوصی برای معلم ارسال می کند.

en: A learner starts their course
fa_IR: یک فراگیر دوره آنها را شروع می کند.

en: A learner submits a quiz for grading
fa_IR: یک فراگیر آزمونی را برای درجه بندی ارائه می دهد.

en: Access Permissions
fa_IR: اجازه دسترسی

en: Action
fa_IR: عمل

en: Active Courses
fa_IR: دوره های فعال

en: Add 'Teacher' role
fa_IR: افزودن بخش "مدرس"

en: Add Course
fa_IR: اضافه کردن دوره

en: Add Editor capabilities
fa_IR: افزودن قابلیت های ویرایشگر

en: Add Learner to %1$s
fa_IR: افزودن فراگیر به %1$s

en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: Add New %s
fa_IR: افزودن جدید %s

en: Add New Course
fa_IR: افزودن دوره جدید

en: Add New Course Category
fa_IR: افزودن دسته بندی جدید دوره

en: Add New Lesson Tag
fa_IR: افزودن برچسب تازه درس

en: Add New Module
fa_IR: افزودن طرح جدید

en: Add New Question Category
fa_IR: افزودن دسته بندی جدید سوال

en: Add New Question Type
fa_IR: افزودن نوع جدید سوال

en: Add New Quiz Type
fa_IR: افزودن نوع جدید آزمون

en: Add Question
fa_IR: افزودن سوال

en: Add Question(s)
fa_IR: افزودن سوالات

en: Add Selected Question(s)
fa_IR: افزودن سوال (سوالات) انتخاب شده

en: Add a Lesson
fa_IR: افزودن یک درس

en: Add a Product
fa_IR: افزودن یک محصول

en: Add a new question to this quiz - your question will also be added to the %1$squestion bank%2$s.
fa_IR: یک سوال جدید به این امتحان اضافه کنید - سوال شما به%1$ بانک سوالات%2$s اضافه خواهد شد

en: Add administrator capabilities
fa_IR: افزودن قابلیت های مدیر

en: Add an existing question to this quiz from the %1$squestion bank%2$s.
fa_IR: یک سوال از بین سوالات موجود به این امتحان اضافه کنید. %1$s بانک سوالات %2$s .

en: Add any number of questions from a specified category. Edit your question categories %1$shere%2$s.
fa_IR: هرچند تعداد سوال از یک دسته بندی خاص اضافه کنید. .%1$s ویرایش دسته بندی های سوالات%2$s

en: Add database index to comment statuses
fa_IR: شاخص پایگاه داده را به وضعیت نظرات اضافه می کند.

en: Add file
fa_IR: افزودن فایل

en: Add file to question
fa_IR: افزودن فایل به سوال

en: Add new quiz settings
fa_IR: تنظیمات جدید آزمون را اضافه کن.

en: Add notes here...
fa_IR: توضیحات را اینجا وارد کنید

en: Add right answer
fa_IR: افزودن پاسخ صحیح

en: Add to '%1$s'
fa_IR: افزودن به '%1$s'

en: Add to Menu
fa_IR: اضافه کردن به منو

en: Add to question
fa_IR: افزودن به سوال

en: Add wrong answer
fa_IR: افزودن پاسخ اشتباه

en: Adds a 'Teacher' role to your WordPress site that will allow users to mange the Grading and Analysis pages.
fa_IR: یک نقش مدرس به سایت ووردپرستان اضافه می کند که به کاربران اجازه خواهد داد تا درجه بندی و صفحات تحلیلی را مدیریت کنند.

en: Adds data to lessons to ensure that they show up on the 'Order Lessons' screen - if this update has been run once before then it will reset all lessons to the default order.
fa_IR: داده ها را به درس ها اضافه می کند تا تضمین کند که آنها روی پرده ترتیب دروس آشکار می شوند- اگر این بروزرسانی پیش از تنظیم دوباره تمام درس ها به ترتیب پیش فرض انجام شود.

en: Adds data to quizzes and lessons to ensure that they maintain their 1 to 1 relationship.
fa_IR: به درس ها و آزمون ها داده اضافه می کند تا مطمئن شود که آنها روابط یک به یک خود را حفظ می کنند.

en: Adds new settings to quizzes that were previously registered as global settings.
fa_IR: تنظیمات جدید آزمون ها را اضافه می کند که قبلا به عنوان تنظیمات سراسری ثبت شده بودند.

en: Adds the 'manage_sensei' and 'manage_sensei_grades' capabilities to the Administrator role.
fa_IR:  قابلیت "مدیریت سنسی" و مدیریت درجه بندی سنسی" را به نقش مدیر می افزاید.

en: Adds the 'manage_sensei_grades' capability to the Editor role.
fa_IR: قابلیت "مدیریت درجه بندی های سنسی" را به نقش ویرایشگر اضافه می کند.

en: All
fa_IR: همه

en: All %s
fa_IR: همه %s

en: All Categories
fa_IR: تمام دسته ها

en: All Course Categories
fa_IR: تمام دسته بندی های دوره

en: All Lesson Tags
fa_IR: تمام برچسب های درس ها

en: All Modules
fa_IR: تمام طرح ها

en: All Question Categories
fa_IR: تمام دسته بندی های سوالات

en: All Question Types
fa_IR: تمام انواع سوالات

en: All Quiz Types
fa_IR: تمام انواع آزمون ها

en: All Types
fa_IR: تمام انواع

en: All categories
fa_IR: تمام دسته ها

en: All courses by %s
fa_IR: همه دوره های %s

en: All types
fa_IR: تمام انواع

en: Allow Comments for Lessons
fa_IR: امکان نظر گذاشتن را در دروس فراهم کن

en: Allow this lesson to be viewed without purchase/login
fa_IR: امکان مرور این درس بدون خرید/ورود را فراهم کن.

en: Allow user to retake the quiz
fa_IR: به کاربر اجازه بده تا مجددا آزمون بدهد.

en: Analysis
fa_IR: بررسی ها

en: Answer Feedback
fa_IR: بازخورد پاسخ

en: Answer:
fa_IR: پاسخ:

en: Anti-spam
fa_IR: ضد اسپم

en: Are you sure you want to remove the user from this course?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این کاربر را از این دوره حذف کنید؟

en: Are you sure you want to remove the user from this lesson?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این کاربر را از این درس حذف کنید؟

en: Are you sure you want to remove these questions?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید این سوالات را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to remove this question?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید این سوال را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to remove this user?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این کاربر را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to reset the progress of this user for this course?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این کاربر این دوره را مجددا بگذراند؟

en: Are you sure you want to reset the progress of this user for this lesson?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این کاربر این درس را مجددا بگذراند؟

en: Are you sure you want to run the '%s' update?
fa_IR: آیا مطمئنید که می خواهید بروزرسانی '%s' را اجرا کنید؟

en: Assign role capabilities
fa_IR: واگذاری و اختصاص نقش ها

en: Assigns Sensei capabilites to the relevant user roles.
fa_IR: اختصاص قابلیت های سنسی به نقش های مناسب کاربر.

en: At any time (by clicking the 'Complete Course' button)
fa_IR: در هر زمانی (با کلیک روی دکمه "دوره را تکمیل کن")

en: At no point should user_id be equal to 0.
fa_IR: در هیچ موردی شماره کاربری نباید برابر با صفر باشد.

en: Auto
fa_IR: خودکار

en: Average Courses per Learner
fa_IR: متوسط دوره ها به ازای هر فراگیر

en: Average Grade
fa_IR: درجه متوسط

en: Average Percentage
fa_IR: درصد متوسط

en: Back to the course
fa_IR: بازگشت به دوره

en: Back to the lesson
fa_IR: بازگشت به درس

en: Back to the module
fa_IR: بازگشت به طرح

en: Back to:
fa_IR: بازگشت به:

en: Background Colour
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Base Colour
fa_IR: رنگ پایه

en: Body Background Colour
fa_IR: رنگ پس زمینه بدنه

en: Body Text Colour
fa_IR: رنگ متن

en: Cancel
fa_IR: لغو کردن

en: Categories
fa_IR: دسته بندی

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Category Questions
fa_IR: دسته بندی سوالات

en: Change file
fa_IR: تغییر فایل

en: Cheatin&#8217; huh?
fa_IR: تقلب &#8217; هان؟

en: Clicking each link will open up a new window/tab - do not close that window/tab until you see the message 'Update completed successfully'. Once you see that message you can close the window/tab and start the next upgrade by clicking on the next link in the list.
fa_IR: کلیک کردن روی هر لینک یک پنجره یا نوار جدید باز خواهد کرد. پنجره یا نوار را  تازمانی که پیام "بروزرسانی باموفقیت تکمیل شد" را ندیدید، نبندید. هنگام رویت پیام می توانید پنجره یا نوار را ببندید و بروزرسانی بعدی را با کلیک برروی لینک بعدی آغاز کنید.

en: Complete
fa_IR: تکمیل

en: Complete Lesson
fa_IR: درس را تکمیل کن

en: Complete Quiz
fa_IR: آزمون را تکمیل کن

en: Complete course for learner
fa_IR: دوره را برای فراگیرنده تکمیل کن

en: Complete lesson for learner
fa_IR: درس را برای فراگیرنده تکمیل کن

en: Completed
fa_IR: تکمیل شد.

en: Completed Courses
fa_IR: دوره های تکمیل شده

en: Component:
fa_IR: اجزا:

en: Congratulations! You have completed this lesson.
fa_IR: تبریک! شما این درس را کامل کرده اید.

en: Congratulations! You have passed this lesson's quiz achieving %s%%
fa_IR: تبریک! شما با نائل شدن به %s%% آزمون این درس را گذرانده اید.

en: Congratulations! You have passed this lesson.
fa_IR: تبریک! شما این درس را گذارنده اید.

en: Congratulations! You have passed this quiz achieving %s%%
fa_IR: تبریک! شما این آزمون را با نائل شدن به %s%% گذرانده اید.

en: Contact Course Teacher
fa_IR: تماس با مدرس دوره

en: Contact Lesson Teacher
fa_IR: تماس با معلم درس

en: Contact Teacher
fa_IR: تماس با مدرس

en: Convert course statuses
fa_IR: وضعیت دوره را تبدیل کن.

en: Convert essay paste questions into multi-line questions
fa_IR: تبدیل سوالات پشت سرهم به سوالات چندخطی

en: Convert legacy Sensei activity types
fa_IR: تبدیل انواع فعالیت قدیمی سنسی

en: Convert lesson statuses
fa_IR: وضعیت درس را تبدیل کن.

en: Convert question statuses
fa_IR: وضعیت سوال را تبدیل کن.

en: Convert to new course statuses.
fa_IR: به وضعیت دوره جدید تبدیل کن.

en: Convert to new lesson statuses.
fa_IR: به وضعیت درس جدید تبدیل کن.

en: Convert to new question statuses.
fa_IR: به وضعیت سوال جدید تبدیل کن.

en: Correct answer
fa_IR: پاسخ صحیح

en: Course
fa_IR: دوره

en: Course Archive Image
fa_IR: عکس بایگانی دوره

en: Course Archive Page
fa_IR: صفحه بایگانی دوره

en: Course Categories
fa_IR: دسته بندی های دوره

en: Course Category
fa_IR: دسته بندی دوره

en: Course Category:
fa_IR: دسته بندی دوره

en: Course Lesson Images
fa_IR: عکسهای درس دوره

en: Course Lessons
fa_IR: دروس دوره

en: Course Modules
fa_IR: مقیاس دوره

en: Course Notifications
fa_IR: تذکرات دوره

en: Course Prerequisite
fa_IR: پیش نیازهای دوره

en: Course Results:
fa_IR: نتایج دوره:

en: Course Title
fa_IR: عنوان دوره

en: Course Video
fa_IR: ویدیوی دوره

en: Course assigned to you
fa_IR: دوره به شما ارجاع یافته است

en: Course details
fa_IR: جزئیات دوره

en: Course(s)
fa_IR: دوره (ها)

en: Courses
fa_IR: دوره ها

en: Courses %s is taking
fa_IR: دوره %s انتخاب شد

en: Courses are complete:
fa_IR: دوره های تکمیل شده:

en: Create a new lesson
fa_IR: ایجاد یک درس جدید

en: Custom field deleted.
fa_IR: فیلد سفارشی پاک شد.

en: Custom field updated.
fa_IR: فیلد سفارشی بروزرسانی شد.

en: Data Updates
fa_IR: بروزرسانی های داده

en: Date Completed
fa_IR: تاریخ پایان

en: Date Registered
fa_IR: تاریخ ثبت شده

en: Date Started
fa_IR: تاریخ آغاز

en: Delete Course
fa_IR: حذف دوره

en: Delete file
fa_IR: پاک کردن فایل

en: Description
fa_IR: شرح

en: Description for student explaining what needs to be uploaded
fa_IR: شرح برای دانش آموز چیزهای مورد نیاز برای بارگذاری کردن را توضیح می دهد

en: Disable Private Messages
fa_IR: غیرفعال کردن پیامهای خصوصی

en: Disable Sensei Javascript
fa_IR: جاوااسکریپت سنسی را غیرفعال کن.

en: Disable Sensei Styles
fa_IR: سبک های سنسی را غیرفعال کن.

en: Disable the private message functions between learners and teachers.
fa_IR: غیرفعال کردن عمل پیام خصوصی میان مدرسان و فراگیران

en: Display Course Author
fa_IR: نویسنده دوره را نمایش بده.

en: Display Lesson Author
fa_IR: نویسنده درس را نمایش بده.

en: Display the learner's active and completed courses on their profile.
fa_IR: دوره های تکمیل شده و فعال فراگیران را روی پروفایلشان نمایش بده.

en: Docs
fa_IR: مدارک

en: Documentation
fa_IR: مستندسازی

en: Duplicate
fa_IR: دوبل کردن

en: Duplicate (with lessons)
fa_IR: کپی کردن (با دروس)

en: Duplicate this course
fa_IR: دوبل کردن این دوره

en: Duplicate this course with its lessons
fa_IR: کپی کردن دوره همراه با درس هایش

en: Duplicate this lesson
fa_IR: دوبل کردن این درس

en: Easy
fa_IR: آسان

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit %s
fa_IR: ویرایش

en: Edit Course Category
fa_IR: ویرایش دسته بندی دوره

en: Edit Lesson Tag
fa_IR: ویرایش برچسب درس

en: Edit Module
fa_IR: ویرایش طرح

en: Edit Question
fa_IR: ویرایش سوال

en: Edit Question Category
fa_IR: ویرایش دسته بندی سوال

en: Edit Question Type
fa_IR: ویرایش نوع سوال

en: Edit Quiz Type
fa_IR: ویرایش نوع آزمون

en: Edit course
fa_IR: ویرایش دوره

en: Edit this lesson
fa_IR: ویرایش این درس

en: Email Footer Text
fa_IR: نوشته ایمیل فوتر

en: Email Notifications
fa_IR: آگاه سازی از طریق ایمیل

en: Email address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Emails Sent to All Users
fa_IR: ایمیل های فرستاده شده به تمام کاربران

en: Emails Sent to Learners
fa_IR: ایمیل های فرستاده  شده به فراگیران.

en: Emails Sent to Teachers
fa_IR: ایمیل های فرستاده شده به مدرسان

en: Enable WooCommerce Courses
fa_IR: دوره های ووکامرس را فعال کن.

en: Enable public learner profiles that will be accessible to everyone. Profile URL format: %s
fa_IR: پروفایل های عمومی فراگیر را که دردسترس همه خواهد بود فعال کن. فرمت URL پروفایل: s%

en: Enable quiz reset button
fa_IR: دکمه شروع مجدد آزمون را فعال کن

en: Enables the quiz reset button.
fa_IR: دکمه شروع مجدد آزمون را فعال می کند.

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the %1$smedia uploader%2$s.
fa_IR: آدرس اینترنتی مرتبط با عکسی که می خواهید در بالای ایمیل نشان داده شود را وارد کنید. بااستفاده از %1$s بارگذار رسانه %2$s عکس خود را بارگذاری کنید.

en: Enter a title for this course here
fa_IR: یک عنوان برای این دوره در اینجا وارد کنید.

en: Enter a title for this lesson here
fa_IR: یک عنوان برای این درس در اینجا وارد کنید.

en: Enter your private message.
fa_IR: پیام خصوصی خود را وارد کنید.

en: Error adding learner.
fa_IR: خطا در افزودن فراگیرنده

en: Existing Questions
fa_IR: سوالات موجود

en: Export all rows (CSV)
fa_IR: تمام ردیف ها را منتقل کن

en: Failed
fa_IR: رد شدید

en: False
fa_IR: غلط

en: Feature this course
fa_IR: این دوره را برجسته کن

en: Featured
fa_IR: برجسته

en: Featured Course
fa_IR: دوره های ویژه شده

en: Featured Courses
fa_IR: دوره های برجسته

en: Featured Courses Panel
fa_IR: پنل اختصاصی دوره ها

en: File Upload
fa_IR: بارگذاری کردن فایل

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Find learner
fa_IR: جستجوی فراگیرنده

en: Free
fa_IR: رایگان

en: Free Courses
fa_IR: دوره های رایگان

en: Free Preview
fa_IR: پیش نمایش رایگان

en: Gap Fill
fa_IR: فضای خالی را پر کنید

en: General
fa_IR: عمومی

en: Grade
fa_IR: درجه

en: Grade quiz
fa_IR: درجه بندی آزمون

en: Grade quiz automatically
fa_IR: آزمون را به طور خودکار درجه بندی کن

en: Grade: %d
fa_IR: نمره: %d

en: Graded
fa_IR: درجه بندی شده

en: Grading
fa_IR: درجه بندی

en: Grading Notes
fa_IR: توضیحات درجه بندی

en: Guide/Teacher Notes for grading the answer
fa_IR: توضیحات راهنما/مدرس برای درجه بندی پاسخ

en: Guide/Teacher Notes for grading the upload
fa_IR: توضیحات راهنما/مدرس برای طبقه بندی بارگذاری

en: Hard
fa_IR: سخت

en: Header Image
fa_IR: نگاره سربرگ

en: Hide this notice
fa_IR: این اخطار را مخفی کن

en: Image Hard Crop - Archive
fa_IR: برش سخت عکس- بایگانی

en: Image Hard Crop - Course Lessons
fa_IR: برش سخت عکس- درس های دوره

en: Image Hard Crop - Single
fa_IR: برش سخت عکس- منفرد

en: Image Height - Archive
fa_IR: ارتفاع عکس- آرشیو

en: Image Height - Course Lessons
fa_IR: ارتفاع عکس- درس های دوره

en: Image Height - Single
fa_IR: ارتفاع عکس- منفرد

en: Image Width - Archive
fa_IR: عرض عکس- بایگانی

en: Image Width - Course Lessons
fa_IR: عرض عکس- درس های دوره

en: Image Width - Single
fa_IR: عرض عکس- منفرد

en: Important Sensei updates required
fa_IR: بروزرسانی های ضروری سنسی مورد نیاز است.

en: Important Sensei upgrades required!
fa_IR: ترفیع و بهبود های ضروری سنسی مورد نیاز است.

en: In Progress
fa_IR: درحال انجام

en: In progress
fa_IR: در حال انجام

en: Incorrect login details
fa_IR: جزئیات ورود نادرست

en: Install
fa_IR: نصب

en: Install Language Pack
fa_IR: نصب بسته زبان

en: Install Sensei Pages
fa_IR: نصب برگه های سنسی

en: Invalid request
fa_IR: درخواست نامعتبر

en: Language
fa_IR: زبان

en: Language options.
fa_IR: گزینه های زبان.

en: Last Updated
fa_IR: آخرین به روزرسانی

en: Learner
fa_IR: فراگیرنده

en: Learner Management
fa_IR: مدیریت فراگیرنده

en: Learner Profiles
fa_IR: پروفایل های فراگیران

en: Learner added successfully!
fa_IR: فراگیرنده با موفقیت اضافه شد!

en: Learner will also be added to the course '%1$s' if they are not already taking it.
fa_IR: دانشجو به دوره اضافه خواهد شد '%1$s' اگر از پیش آن را انتخاب نکرده باشد

en: Learners
fa_IR: فراگیران

en: Learners added successfully!
fa_IR: فراگیرنده ها با موفقیت اضافه شدند!

en: Learners per page
fa_IR: تعداد فراگیرنده در صفحه

en: Learners taking this Course
fa_IR: فراگیرنده های که این دوره را اختیار کرده اند

en: Learners taking this Lesson
fa_IR: فراگیرانی که این درس را اختیار کرده اند

en: Lesson
fa_IR: درس

en: Lesson Complexity
fa_IR: پیچیدگی درس

en: Lesson Course
fa_IR: دوره درس

en: Lesson Information
fa_IR: اطلاعات درس

en: Lesson Length in minutes
fa_IR: مدت زمان درس

en: Lesson Reset Successfully.
fa_IR: شروع دوباره درس با موفقیت انجام شد.

en: Lesson Tags
fa_IR: برچسب های درس

en: Lesson tag: %1$s
fa_IR: برچسب درس: %1$s

en: Lesson tags: %1$s
fa_IR: برچسب های درس:%1$s

en: Lessons
fa_IR: درس ها

en: Lessons Archive
fa_IR: بایگانی دروس

en: Lessons in this Course
fa_IR: دروس این دوره

en: Login
fa_IR: ورود

en: Logout
fa_IR: خروج

en: Lost your password?
fa_IR: رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

en: Manage Grading
fa_IR: مدیریت درجه بندی

en: Manage Learners
fa_IR: مدیریت فراگیران

en: Manage learners
fa_IR: مدیریت فراگیران

en: Manage this course's learners %1$shere%2$s.
fa_IR: فرگیران این دوره را در %1$s اینجا %2$s مدیریت کن.

en: Manual
fa_IR: دستی

en: Mark as Complete
fa_IR: نشانه گذاری به عنوان تکمیل شده

en: Message
fa_IR: پیام

en: Message Information
fa_IR: اطلاعات پیام

en: Message received by:
fa_IR: پیام دریافت شده توسط:

en: Message sent by:
fa_IR: پیام فرستاده شده توسط:

en: Messages
fa_IR: پیام ها

en: Module
fa_IR: طرح

en: Module order
fa_IR: ترتیب طرح

en: Modules
fa_IR: طرح ها

en: More
fa_IR: بیشتر

en: More Lessons
fa_IR: درسهای بیشتر

en: More link text
fa_IR: متن پیوندی بیشتر

en: Multi Line
fa_IR: چندخطی

en: Multiple Choice
fa_IR: انتخاب مضاعف

en: Multiple Question
fa_IR: سوال دو گزینه ای

en: Multiple Questions
fa_IR: سوالات دوگزینه ای

en: My Active Courses
fa_IR: دوره های فعال من

en: My Completed Courses
fa_IR: دوره های تکمیل شده من

en: My Courses
fa_IR: دوره های من

en: My Courses Page
fa_IR: صفحه دوره های من

en: My Courses Pagination
fa_IR: صفحه گذاری دوره های من

en: My Messages
fa_IR: پیام های من

en: My Profile
fa_IR: پروفایل من

en: N/A
fa_IR: نامعلوم

en: New %s
fa_IR: جدید %s

en: New Course Category Name
fa_IR: نام دسته بندی جدید دوره

en: New Courses
fa_IR: دوره های جدید

en: New Lessons
fa_IR: درسهای تازه

en: New Module Name
fa_IR: نام طرح جدید

en: New Question
fa_IR: سوال جدید

en: New Question Category Name
fa_IR: نام دسته بندی سوال جدید

en: New Question Type Name
fa_IR: نام نوع جدید سوال

en: New Quiz Type Name
fa_IR: نام نوع جدید آزمون

en: New Tag Name
fa_IR: نام برچسب تازه

en: New course assigned to you
fa_IR: دوره جدیدی به شما ارجاع یافت.

en: New course created by
fa_IR: دوره جدید ایجاد شده توسط

en: New course created.
fa_IR: دوره جدید ایجاد شد.

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Next Lesson
fa_IR: درس بعدی

en: No %s found
fa_IR: %s یافت نشد

en: No %s found in Trash
fa_IR: %s در سطل زباله یافت نشد

en: No Change
fa_IR: بدون تغییر

en: No Grade
fa_IR: بدون درجه

en: No course
fa_IR: دوره ای موجود نیست.

en: No courses exist yet. Please add some first.
fa_IR: هیچ دوره ای موجود نیست. لطفا ابتدا چند دوره ایجاد نمائید.

en: No courses found that match your selection.
fa_IR: دوره ای مطابق با انتخاب شما یافت نشد

en: No courses found.
fa_IR: هیچ دوره ای یافت نشد.

en: No items found.
fa_IR: آیتمی پیدا نشد

en: No learners found.
fa_IR: هیچ فراگیرنده ای پیدا نشد

en: No lessons exist yet for this course.
fa_IR: هنوز درسی برای این دوره موجود نیست.

en: No lessons exist yet. Please add some first.
fa_IR: هیچ درسی موجود نیست، لطفا اضافه کنید.

en: No lessons found that match your selection.
fa_IR: درسی مطابق با انتخاب شما یافت نشد

en: No lessons found.
fa_IR: هیچ درسی پیدا نشد

en: No modules are available for this lesson yet. %1$sPlease add some to %3$sthe course%4$s.%2$s
fa_IR: هنوز هیچ طرحی برای این درس در دسترس نیست. لطفا اضافه کنید

en: No modules are available for this lesson yet. %1$sPlease select a course first.%2$s
fa_IR: هنوز هیچ طرحی برای این درس در دسترس نیست. لطفا ابتدا یک دوره را انتخاب کنید.

en: No posts found.
fa_IR: هیچ نوشته ای یافت نشد

en: No products exist yet.
fa_IR: هنوز محصولی موجود نیست

en: No results found
fa_IR: نتیجه ای پیدا نشد

en: No submissions found.
fa_IR: نتیجه ای پیدا نشد

en: None
fa_IR: هیچکدام

en: Not started
fa_IR: آغاز نشده

en: Number of Categories (optional):
fa_IR: تعداد دسته بندی ها (اختیاری)

en: Number of Courses (optional):
fa_IR: تعداد دوره ها (اختیاری):

en: Number of Lessons (optional):
fa_IR: تعداد درس ها (اختیاری):

en: Number of questions to show
fa_IR: تعداد سوالات نمایش داده شده

en: Number of questions:
fa_IR: تعداد سوالات:

en: Once all the course lessons have been completed
fa_IR: وقتی تمام دروس دوره تکمیل شدند

en: Once all the upgrades have been completed you will be able to use your WordPress site again.
fa_IR: زمانی که همه ی بروززرسانی ها تکمیل شدند شما قادر خواهید بود تا از سایت وورد پرس خود مجددا استفاده نمایید.

en: Once you have saved your lesson you will be able to add questions.
fa_IR: زمانی که درس خود را ذخیره کردید می توانید سوالات را اضافه کنید.

en: Optional settings for WooCommerce functions.
fa_IR: تنظیمات اختیاری برای کارکرد وو کامرس

en: Or %1$s to access your purchased courses
fa_IR: یا %1$s تا به دوره های خریده شده تان دسترسی داشته باشید.

en: Order Courses
fa_IR: مرتب کردن دوره ها

en: Order Lessons
fa_IR: مرتب کردن درس ها

en: Order Modules
fa_IR: مرتب کردن طرح ها

en: Order modules
fa_IR: مرتب کردن طرح ها

en: Other Learners taking this Course
fa_IR: فراگیرنده های دیگری که دوره را اختیار کرده اند

en: Other Lessons
fa_IR: درس های دیگر

en: Output a placeholder image when no featured image has been specified for Courses and Lessons.
fa_IR:  یک عکس فضانگهدار را هنگام عدم وجود عکسی برای دوره ها و دروس خارج کن.

en: Output the Course Author on Course archive and My Courses page.
fa_IR: نویسنده دوره را روی بایگانی دوره و صفحه دوره های من تولید کن.

en: Output the Course Image on the Course Archive Page.
fa_IR: عکس دوره را روی صفحه بایگانی دوره تولید کن.

en: Output the Course Image on the Single Course Page.
fa_IR: عکس دوره را روی صفحه دوره منفرد تولید کن.

en: Output the Featured Courses Panel on the Course Archive Page.
fa_IR: پنل اختصاصی دوره ها را روی صفحه بایگانی دوره ایجاد می کند.

en: Output the Lesson Author on Course single page & Lesson archive page.
fa_IR: نویسنده درس را روی صفحه منفرد دوره و صفحه بایگانی درس نشان بده

en: Output the Lesson Image on the Single Course Page.
fa_IR: عکس درس را روی صفحه منفرد دوره ایجاد کن.

en: Output the Lesson Image on the Single Lesson Page.
fa_IR: عکس درس را روی صفحه درس منفرد نمایش بده.

en: Paid
fa_IR: پرداخت شده

en: Paid Courses
fa_IR: دوره های پرداخت شده

en: Parent Course Category
fa_IR: دسته اصلی دوره

en: Parent Course Category:
fa_IR: دسته اصلی دوره:

en: Parent Module
fa_IR: طرح اصلی

en: Parent Module:
fa_IR: طرح اصلی:

en: Parent Question Category
fa_IR: دسته بندی اصلی سوال

en: Parent Question Category:
fa_IR: دسته بندی اصلی سوال:

en: Parent Question Type
fa_IR: نوع اصلی سوال

en: Parent Question Type:
fa_IR: نوع اصلی سوال

en: Parent Quiz Type
fa_IR: نوع اصلی آزمون

en: Parent Quiz Type:
fa_IR: نوع اصلی آزمون:

en: Parent Tag
fa_IR: برچسب مادر

en: Parent Tag:
fa_IR: برچسب مادر:

en: Part of: %s
fa_IR: بخشی از: %s

en: Pass Percentage
fa_IR: درصد قبولی

en: Pass required
fa_IR: گذرواژه می خواهد

en: Pass required to complete lesson
fa_IR: برای عبور باید درس را تکمیل کنید

en: Passed
fa_IR: قبول شدید

en: Password
fa_IR: رمز عبور

en: Percent Complete
fa_IR: تکمیل درصد

en: Please add some first
fa_IR: لطفا ابتدا چند مورد اضافه نمائید

en: Please add some.
fa_IR: لطفا چند مورد اضافه نمائید

en: Please complete the previous %1$s before taking this Quiz.
fa_IR: لطفا پیش از دادن این آزمون، %1$s قبلی را تکمیل کنید.

en: Please complete the previous %1$s before taking this course.
fa_IR: لطفا پیش از برداشتن این دوره %1$s قبلی را تکمیل کنید.

en: Please enter your username and password
fa_IR: لطفا نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

en: Please log in to view your messages.
fa_IR: لطفا برای ملاحظه پیامهای خود وارد سامانه شوید

en: Please purchase the %1$s before starting the lesson.
fa_IR: لطفا پیش از شروع دوره پرداخت نمائید %1$s

en: Please purchase the %1$s before starting this Lesson.
fa_IR: لطفا پیش از آغاز این درس %1$s را تهیه کنید.

en: Please purchase the %1$s before starting this Quiz.
fa_IR: لطفا پیش از آغاز این آزمون %1$s را تهیه کنید.

en: Please save your lesson in order to add questions to your quiz.
fa_IR: لطفا به منظور افزودن سوالات به آزمونتان، درس خود را ذخیره کنید.

en: Please sign up for %1$sthe course%2$s before taking this quiz
fa_IR: لطفا پیش از آزمون دادن در %1$s دوره %2$s ثبت نام کنید.

en: Please sign up for the %1$s before starting the lesson.
fa_IR: لطفا پیش از شروع دوره وارد حساب کاربری شوید %1$s

en: Please sign up for the %1$s before starting this Quiz.
fa_IR: لطفا پیش از شروع دوره برای %1$s ثبت نام کنید.

en: Please sign up for the %1$s before taking this Quiz.
fa_IR: لطفا پیش از آزمون دادن برای %1$s ثبت نام کنید.

en: Please supply a %1$s ID.
fa_IR: لطفا یک شماره شناسه تهیه کنید.

en: Prevent the frontend javascript from loading. This affects the progress bars and the My Courses tabs.
fa_IR: از بارگذاری کردن جاوااسکریپت ظاهری جلوگیری کن. این بر نمودارهای پیشرفت و نوار دوره های من تاثیرگذار است.

en: Prevent the frontend stylesheets from loading. This will remove the default styles for all Sensei elements.
fa_IR: از بارگذاری کردن جاوااسکریپت ظاهری جلوگیری کن. این بر نمودارهای پیشرفت و نوار دوره های من تاثیرگذار است.

en: Preview this course
fa_IR: مشاهده این دوره

en: Preview:
fa_IR: پیش نمایش:

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: Processing Updates...
fa_IR: در حال بروزرسانی ...

en: Public learner profiles
fa_IR: پروفایل های عمومی فراگیران

en: Purchase this Course
fa_IR: خرید این دوره

en: Question
fa_IR: سوال

en: Question %d:
fa_IR: سوال %d:

en: Question Category:
fa_IR: دسته بندی سوال:

en: Question Description (optional):
fa_IR: تشریح سوال (اختیاری):

en: Question Grade:
fa_IR: درجه بندی سوال:

en: Question Type:
fa_IR: نوع سوال:

en: Question Types
fa_IR: انواع سوالات

en: Question grade:
fa_IR: درجه بندی سوال:

en: Question media:
fa_IR: چند رسانه ای سوال:

en: Question:
fa_IR: سوال:

en: Questions
fa_IR: سوالات

en: Quiz
fa_IR: آزمون

en: Quiz Graded Successfully!
fa_IR: آزمون با موفقیت طبقه بندی شد.

en: Quiz Questions
fa_IR: سوالات آزمون

en: Quiz Reset Successfully.
fa_IR: آزمون با موفقیت دوباره آغاز شد

en: Quiz Saved Successfully.
fa_IR: آزمون با موفقیت ذخیره شد

en: Quiz Settings
fa_IR: تنظیمات آزمون

en: Quiz Types
fa_IR: انواع آزمون

en: Quiz passmark percentage
fa_IR: درصد نمره قبولی آزمون

en: Quizzes
fa_IR: آزمون ها

en: Randomise answer order
fa_IR: ترتیب تصادفی پاسخ

en: Randomise question order
fa_IR: ترتیب سوالات را تصادفی کن

en: Re-run Update
fa_IR: اجرای مجدد بروزرسانی

en: Re: %1$s
fa_IR: پاسخ: %1$s

en: Recommended Answer
fa_IR: پاسخ توصیه شده

en: Register
fa_IR: ثبت نام

en: Remember me
fa_IR: مرا به خاطر بسپار

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove Question
fa_IR: حذف سوال

en: Remove Question(s)
fa_IR: حذف سوال

en: Remove Sensei activity for deleted users
fa_IR: فعالیت سنسی را برای کاربران حذف شده به حالت تعلیق دربیاور.

en: Remove from %1$s
fa_IR: پاک کردن از %1$s

en: Removes all course, lesson &amp; quiz activity for users that have already been deleted from the database. This will fix incorrect learner counts in the Analysis section.
fa_IR: تمام دوره، درس و محتوا و فعالیت آزمون را برای کاربرانی که کاملا از پایگاه داده حذف شده اند پاک می کند. این کار باعث تصحیح محاسبات غلط در بخش تحلیل ها خواهد شد.

en: Reset Lesson
fa_IR: درس را مجددا آغاز کن

en: Reset Quiz
fa_IR: آزمون را دوباره آغاز کن

en: Reset filter
fa_IR: فیلتر را مجددا تنظیم کن

en: Restricted Access
fa_IR: دسترسی محدود

en: Restructure question meta data
fa_IR: بازسازی متا دیتا سوال

en: Restructure quiz lesson relationship
fa_IR: بازسازی روابط درس و آزمون

en: Review grade
fa_IR: مشاهده درجه

en: Right:
fa_IR: راست:

en: Run Update
fa_IR: اجرای بروزرسانی

en: Save Course
fa_IR: ذخیره کردن دوره

en: Save Quiz
fa_IR: آزمون را ذخیره کن

en: Save course order
fa_IR: ترتیب دوره را ذخیره کن

en: Save lesson order
fa_IR: ترتیب درس را ذخیره کن

en: Save module order
fa_IR: ذخیره ترتیب طرح

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search %s
fa_IR: جستجوی %s

en: Search Course Categories
fa_IR: جستجوی دسته های دوره

en: Search Courses
fa_IR: جستجوی دوره ها

en: Search Learners
fa_IR: جستجوی فراگیران

en: Search Lesson Tags
fa_IR: جستجوی برچسب درس ها

en: Search Lessons
fa_IR: جستجوی دروس

en: Search Modules
fa_IR: جستجوی طرح ها

en: Search Question Categories
fa_IR: جستجوی دسته بندی سوالات

en: Search Question Types
fa_IR: جستجوی انواع سوال

en: Search Quiz Types
fa_IR: جستجوی انواع آزمون

en: Search Users
fa_IR: جستجوی کاربران

en: Search for a user by typing their name or username.
fa_IR: جستجوی یک کاربر بااستفاده از نام یا نام کاربری اش

en: Search for and select the courses that this module will belong to.
fa_IR: جستجو و انتخاب دوره هایی که این طرح متعلق به آنست.

en: Search for courses
fa_IR: جستجوی دوره ها

en: Search for courses...
fa_IR: جستجوی دوره ها...

en: Select
fa_IR: انتخاب

en: Select Category:
fa_IR: دسته بندی را انتخاب کنید:

en: Select Learner
fa_IR: گزینش فراگیر

en: Select a Page:
fa_IR: یک صفحه را انتخاب کن.

en: Select a Question Category
fa_IR: انتخاب یک دسته سوال

en: Select a course
fa_IR: یک دوره را انتخاب کن

en: Select a lesson
fa_IR: یک درس را انتخاب کنید

en: Select the notifications that will be sent to all users.
fa_IR: اخطارهایی را که به تمام کاربران فرستاده خواهد شد انتخاب کن.

en: Select the notifications that will be sent to learners.
fa_IR: اخطارهایی که به فراگیران فرستاده خواهد شد را انتخاب کن

en: Select the notifications that will be sent to teachers.
fa_IR: اخطارهایی را که به معلمان ارسال خواهد شد انتخاب کن.

en: Selected from '%1$s'
fa_IR: گزینش شده از '%1$s'

en: Send Message
fa_IR: ارسال پیام

en: Send Private Message
fa_IR: ارسال پیام خصوصی

en: Sensei - Category Courses
fa_IR: سنسی- دوره های دسته بندی

en: Sensei - Course Categories
fa_IR: سنسی- دسته بندی های دوره

en: Sensei - Course Component
fa_IR: سنسی- اجزای دوره

en: Sensei - Lesson Component
fa_IR: سنسی- اجزای درس

en: Sensei Settings
fa_IR: تنظیمات سنسی

en: Sensei Updates
fa_IR: بروز رسانی های سنسی

en: Sensei activity type %s is no longer used.
fa_IR: نوع عملکرد سنسی %s هنوز استفاده نشده است.

en: Sent by %1$s on %2$s.
fa_IR: فرستاده شده توسط %1$s در %2$s.

en: Set all quizzes to have a random question order
fa_IR: تمام آزمونها را درحالت ترتیب تصادفی سوالات قرار ده.

en: Set all quizzes to show all questions
fa_IR: آزمون ها را طوری تنظیم کن که تمام سوالات را نشان بدهند.

en: Set default order of lessons
fa_IR: ترتیب پیش فرض درس ها را اعمال کن.

en: Set default question type
fa_IR: نوع پیش فرض سوال را اعمال کن.

en: Set default quiz grade type
fa_IR:  نوع پیش فرض درجه بندی آزمون را اعمال کن.

en: Sets all question grade points to the default value of '1'.
fa_IR: تمام امتیازات درجه بندی سوال را در حالت پیش فرض "1" قرار می دهد.

en: Sets all questions to the default 'multiple choice' type.
fa_IR: تمام سوالات را به حالت پیش فرض "دو گزینه ای" قرار می دهد.

en: Sets all quizzes to show all questions - this can be changed per quiz.
fa_IR: آزمون ها را طوری تنظیم می کند که تمام سوالات را نشان بدهند و می تواند برای هر آزمون تغییر یابد.

en: Sets all quizzes to the default 'auto' grade type.
fa_IR: تمام آزمون ها را به حالت درجه بندی پیش فرض "خودکار" قرار می دهد.

en: Sets the order all of questions in all quizzes to a random order, which can be switched off per quiz.
fa_IR: تمام سوالات در تمام آزمون ها را دریک ترتیب تصادفی قرار می دهد که می تواند برای هر آزمون تغییر یابد.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings for email notifications sent from your site.
fa_IR: تنظیمات برای اخطارهای ایمیلی از سایت شما ارسال شد

en: Settings for public Learner Profiles.
fa_IR: تنظیمات پروفایل عمومی فراگیران

en: Settings that apply to all Courses.
fa_IR: تنظیماتی که به تمام دوره ها اعمال می شود

en: Settings that apply to all Lessons.
fa_IR: تنظیماتی که در تمام درس ها اعمال می شوند

en: Settings that apply to the entire plugin.
fa_IR: تظیماتی که در کل پلاگین اعمال می شود

en: Show a random selection of questions from this quiz each time a student views it.
fa_IR: یک انتخاب تصادفی از سوالات این آزمون برای هر دانش آموز نشان بده.

en: Show all courses
fa_IR: تمام دوره ها را نشان بده

en: Show all teachers
fa_IR: نمایش تمام مدرسان

en: Show hierarchy
fa_IR: سلسله مراتب را نشان بده

en: Show learner's courses
fa_IR: دوره های فراگیر را نشان بده

en: Show post counts
fa_IR: نمایش شمارش پست ها

en: Sign Up
fa_IR: نام نویسی

en: Single Course Image
fa_IR: عکس دوره منفرد

en: Single Lesson Images
fa_IR: عکس های درس منفرد

en: Single Line
fa_IR: تک خطی

en: Skip setup
fa_IR: عبور از نصب کردن

en: Standard
fa_IR: استاندارد

en: Start %s
fa_IR: شروع  %s

en: Start a Course!
fa_IR: آغاز یک دوره!

en: Start taking this Course
fa_IR: شروع گرفتن این دوره

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Submitted file: %1$s
fa_IR: فایل ثبت شده: %1$s

en: Teacher
fa_IR: معلم

en: Text after the Gap:
fa_IR: متن پس از وقفه

en: Text before the Gap:
fa_IR:  متن پیش از وقفه

en: The Course
fa_IR: دوره

en: The Gap:
fa_IR: وقفه

en: The address from which all emails will be sent.
fa_IR: آدرسی که از آن تمام ایمیل ها ارسال خواهد شد.

en: The background colour for Sensei email templates. Default %1$s#f5f5f5%2$s.
fa_IR: رنگ پس زمینه برای قالب های ایمیل سنسی. پیش فرض %1$s#f5f5f5%2$s.

en: The base colour for Sensei email templates. Default %1$s#557da1%2$s.
fa_IR: رنگ مبنا برای قالب ایمیل سنسی. پیش فرض %1$s#557da1%2$s.

en: The course order has been saved.
fa_IR: ترتیب دوره ها ذخیره شد.

en: The height in pixels of the featured image for the Course Archive page.
fa_IR: ارتفاع در واحد پیکسل عمس اختصاص یافته برای صفحه بایگانی دوره.

en: The height in pixels of the featured image for the Course single post page.
fa_IR: ارتفاع در واحد پیکسل عکس اختصاص یافته برای صفحه پست منفرد دوره.

en: The height in pixels of the featured image for the Lessons on the Course Single page.
fa_IR: ارتفاع درواحد پیکسل عکس اختصاص یافته برای درس ها روی صفحه منفرد دوره.

en: The height in pixels of the featured image for the Lessons single post page.
fa_IR: ارتفاع در واحد پیکسل عکس اخصاص یافته برای صفحه پست منفرد درس ها.

en: The latest version of Sensei requires some important database upgrades. In order to run these upgrades you will need to follow the step by step guide below. Your site will not function correctly unless you run these critical updates.
fa_IR: جدیدترین نسخه سنسی نیاز به بهبود پایگاه داده دارد. به منظور ایجاد این بهبودها لازم است از راهنمای مرحله به مرحله زیر استفاده کنید. سایت شما تا اجرای این بروزرسانی های حیاتی به درستی عمل نخواهد کرد.

en: The lesson order has been saved.
fa_IR: ترتیب درس ذخیره شد.

en: The main body background colour for Sensei email templates. Default %1$s#fdfdfd%2$s.
fa_IR: رنگ پس زمینه بدنه اصلی برای قالب های ایمیل سنسی. پیش فرض %1$s#fdfdfd%2$s.

en: The main body text colour for Sensei email templates. Default %1$s#505050%2$s.
fa_IR: رنگ بدنه اصلی متن برای قالب های ایمیل سنسی. پیش فرض %1$s#505050%2$s.

en: The module order has been saved for this course.
fa_IR: ترتیب طرح ها برای این دوره ذخیره شود.

en: The name from which all emails will be sent.
fa_IR: نامی که از آن تمام ایمیل ها فرستاده خواهد شد.

en: The number of courses to output for the my courses page.
fa_IR: تعداد دوره های تولیدی برای صفحه دوره های من.

en: The page to use to display courses. If you leave this blank the default custom post type archive will apply.
fa_IR: استفاده کردن از صفحه برای نمایش دوره ها. اگر شما این صفحه خالی را ترک کنید بایگانی پیش فرض عادی به کار گرفته خواهد شد.

en: The page to use to display the courses that a user is currently taking as well as the courses a user has complete.
fa_IR: صفحه استفاده شده برای نمایش دوره ها که کاربر مانند دوره های تکمیل شده به طور جاری اتخاذ می کند..

en: The pass mark is %1$s
fa_IR: نمره قبولی %1$s است.

en: The passmark must be achieved before the lesson is complete.
fa_IR: پیش از تکمیل درس باید نمره قبولی اخذ شود.

en: The text that will be displayed on the Course Archive for the more courses link.
fa_IR: متنی که برای زنجیره دوره های بیشتر روی بایگانی دوره نمایش داده خواهد شد.

en: The text to appear in the footer of Sensei emails.
fa_IR: متنی که در پایین ایمیل های سنسی ظاهر می شود.

en: The username of the learner who sent this message.
fa_IR: نام کاربری فراگیری که این پیام را فرستاده است.

en: The username of the teacher who received this message.
fa_IR: نام کاربری مدرسی که این پیام را دریافت کرده است

en: The width in pixels of the featured image for the Course Archive page.
fa_IR: عرض درواحد پیکسل عکس اختصاص یافته برای صفحه بایگانی دوره.

en: The width in pixels of the featured image for the Course single post page.
fa_IR: عرض در واحد پیکسل عکس اختصاص یافته برای صفحه پست منفرد دوره.

en: The width in pixels of the featured image for the Lessons on the Course Single page.
fa_IR: عرض درواحد پیکسل عکس اختصاص یافته برای درس ها روی صفحه منفرد دوره.

en: The width in pixels of the featured image for the Lessons single post page.
fa_IR: عرض درواحد پیکسل عکس اختصاص یافته برای صفحه پست منفرد درس ها.

en: Their quiz is graded (auto and manual grading)
fa_IR: آزمون آنها درجه بندی شده است (بصورت خودکار و دستی)

en: There are no Questions for this Quiz yet. Please add some below.
fa_IR: هنوز سوالاتی برای این آزمون موجود نیست، لطفا در زیر اضافه کنید

en: There are no lessons in this course.
fa_IR: درسی در این دوره وجود ندارد.

en: There are no questions for this Quiz yet. Check back soon.
fa_IR: هنوز سوالی برای این آزمون موجود نیست. بعدا بررسی کنید.

en: There are no questions matching your search.
fa_IR: سوالی مطابق با جستجوی شما وجود ندارد.

en: There is no quiz for this lesson yet - please add one in the 'Quiz Questions' box.
fa_IR: هنوز آزمونی برای این درس موجود نیست. لطفا یک آزمون در بخش «سوالات آزمون» اضافه کنید

en: These are updates that have been made available as new Sensei versions have been released. Updates of type %1$sAuto%2$s will run as you update Sensei to the relevant version - other updates need to be run manually and you can do that here.
fa_IR: بروزرسانی های هستند که با نسخه های جدیدتر سنسی قابل دسترسی شده اند. بروزرسانی های نوع %1$s خودکار %2$s به محض بروزرسانی به نسخه مرتبط اجرا خواهد شد- بروزرسانی های دیگر باید بصورت درستی اجرا شوند و می توانید آن را اینجا انجام دهید.

en: They complete a course
fa_IR: آنها یک دوره را تکمیل می کنند.

en: They receive a reply to their private message
fa_IR: آنها پاسخی به پیام خصوصیشان را دریافت می کنند.

en: This feedback will be automatically displayed to the student once they have completed the quiz.
fa_IR: این بازخورد زمانی که آزمون تکمیل شد به طور خودکار نمایش داده خواهد شد.

en: This indexes the comment statuses in the database, which will speed up all Sensei activity queries.
fa_IR: این، وضعیت نظرات در پایگاه داده را فهرست می کند که عملکرد دستورات سنسی را سرعت خواهد بخشید.

en: This is a preview lesson. Please purchase the %1$s to access all lessons.
fa_IR: این یک پیش نمایش درس است. لطفا %1$s را تهیه کنید تا به تمام دروس دسترسی داشته باشید.

en: This is a preview lesson. Please sign up for the %1$s to access all lessons.
fa_IR: این یک پیش نمایش درس است. لطفا برای %1$s ثبت نام کنید تا به تمام درسوت دسترسی داشته باشید.

en: This learner has no active courses.
fa_IR: این فراگیرنده دوره فعالی ندارد.

en: This learner has not completed any courses yet.
fa_IR: این فراگیرنده هوز دوره ای را به پایان نرسانده است.

en: This quiz is not able to be automatically graded.
fa_IR: این آزمون نمی تواند به صورت خودکار طبقه بندی شود.

en: This widget will output a list of Course Categories.
fa_IR: این عملگر لیستی از دسته بندی های دوره ها تولید می کند.

en: This widget will output a list of Courses - New, Featured, Free, Paid, Active, Completed.
fa_IR: این عملگر لیستی از دوره ها ایجاد خواهد کرد- جدید، برجسته، رایگان، پرادختی، فعال، تکمیل شده

en: This widget will output a list of Courses for a specific category.
fa_IR: این عملگر لیستی از دوره ها برای یک دسته بندی خاص را تولید می کند.

en: This widget will output a list of the latest Lessons.
fa_IR: این عملگر لیستی از درس های اخیر ایجاد خواهد کرد.

en: This will allow learners to post comments on the single Lesson page, only learner who have access to the Lesson will be allowed to comment.
fa_IR: این به فراگیران اجازه خواهد داد تا روی صفحه درس منفرد نظر بگذارند، تنها فراگیرانی که به درس دسترسی دارند اجازه این کار را خواهند داشت.

en: This will determine when courses are marked as complete.
fa_IR: این، دوره های علامت گذاری شده به عنوان تکمیل شده را معین خواهد کرد

en: This will duplicate the course lessons along with all of their quizzes and questions. Are you sure you want to do this?
fa_IR: دروس دوره همراه با آزمون ها و پرسش ها کپی خواهد شد. از انجام این کار مطمئن هستید؟

en: This will duplicate the lesson quiz and all of its questions. Are you sure you want to do this?
fa_IR: آزمون درس و تمام سؤالات آن کپی خواهد شد. مطمئنید می خواهید این کار را انجام دهید؟

en: Title (optional):
fa_IR: عنوان (اختیاری):

en: To run the upgrades click on each of the links below in the order that they appear.
fa_IR: برای اجرای به روزرسانی ها روی هر لینک زیر کلیک کنید تا ظاهر شوند.

en: Total Completed Courses
fa_IR: تمام دوره های تکمیل شده

en: Total Courses
fa_IR: تمام دوره ها

en: Total Grade
fa_IR: درجه بندی کلی

en: Total Learners
fa_IR: تمام فراگیران

en: Total Lessons
fa_IR: تمام دروس

en: True
fa_IR: صحیح

en: True/False
fa_IR: صحیح/غلط

en: Tweet
fa_IR: توییت

en: Type
fa_IR: نوع

en: Ungraded
fa_IR: درجه بندی نشده

en: Unused
fa_IR: استفاده نشده

en: Update
fa_IR: به روزرسانی

en: Update Course Category
fa_IR: به روزرسانی دسته بندی دوره

en: Update Gap Fill questions
fa_IR: سوالات جای خالی را بروزرسای کن.

en: Update Lesson Tag
fa_IR: بروزرسانی برچسب درس

en: Update Module
fa_IR: به روزرسانی طرح

en: Update Question
fa_IR: به روزرسانی سوال

en: Update Question Category
fa_IR: به روزرسانی دسته بندی سوال

en: Update Question Type
fa_IR: به روزرسانی نوع سوال

en: Update Quiz Type
fa_IR: به روزرسانی نوع آزمون

en: Update comment counts
fa_IR: شمار نظرات را بروزرسانی کن.

en: Update comment counts on Courses and Lessons due to status changes.
fa_IR: شمار نظرات را روی دوره ها و درس ها به علت تغییر وضعیت بروزرسانی کن.

en: Update completed successfully!
fa_IR: بروزرسانی با موفقیت انجام شد!

en: Update existing lesson statuses.
fa_IR: وضعیت درس موجود را بروزرسانی کن.

en: Update lesson statuses
fa_IR: وضعیت درس را بروزرسانی کن.

en: Update question answer data
fa_IR: داده های پاسخ سوال را به روزرسانی کن.

en: Update question grade points
fa_IR: امتیازات درجه بندی سوال را به روزرسانی کن.

en: Updated
fa_IR: به روز رسانی شد

en: Updates
fa_IR: بروزرسانی ها

en: Updates questions to use the new question types structure.
fa_IR: سوال ها را برای استفاده از انواع ساختار جدید سوال به روزرسانی می کند.

en: Updates the format of gap fill questions to allow auto grading and greater flexibility in matching.
fa_IR: فرمت سوالات جای خالی را بروزرسانی می کند تا امکان درجه بندی خودکار و انعطاف بیشتر در تطابق را فراهم کند.

en: Uploading a new file will replace your existing one:
fa_IR: بارگذاری یک فایل جدید جایگزین فایل موجود خواهد شد:

en: Use WooCommerce to sell Courses by linking a Product to a Course.
fa_IR: از ووکامرس برای فروش دوره ها بوسیله پیوند زدن یک محصول به یک دوره استفاده کن.

en: Use placeholder images
fa_IR:  از عکسهای فضانگهدار استفاده کن

en: Used
fa_IR: استفاده شده

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Username or Email
fa_IR: نام کاربری یا ایمیل

en: Users must be logged in to view Course and Lesson content.
fa_IR: کاربران برای مشاهده محتوای درس و دوره باید وارد سامانه شوند

en: Video Embed Code
fa_IR: جایگذاری کد ویدیو

en: View %s
fa_IR: نمایش %s

en: View & reply to private messages sent to your course & lesson teachers.
fa_IR: مشاهده و پاسخ دادن به پیامهای خصوصی ارسال شده به معلمان درس و دوره شما.

en: View course
fa_IR: مرور دوره

en: View course: %1$s
fa_IR: مشاهده دوره: %1$s

en: View results
fa_IR: مشاهده نتایج

en: View the Lesson Quiz
fa_IR: مرور آزمون درس

en: View the lesson quiz
fa_IR: مشاهده آزمون درس

en: Want to know what these upgrades are all about? %1$sFind out more here%2$s.
fa_IR: می خواهید بدانید تمام این بروزرسانی ها درباره چه چیزی هستند؟ %1$s در اینجا بیشتر بدانید %2$s.

en: WooCommerce
fa_IR: وو کامرس

en: WooCommerce Product
fa_IR: محصول بازرگانی وو

en: Wrong:
fa_IR: اشتباه:

en: You %1$s the lesson
fa_IR: شما درس را %1$s

en: You are not allowed to view this message.
fa_IR: شما مجوز خواندن این پیام را ندارید

en: You can access %d of this course's lessons for free
fa_IR: شما میتوانید به دوره های %d به صورت رایگان دسترسی پیدا کنید

en: You can edit the assigned course here:
fa_IR: شما می توانید دوره ارجاع شده را اینجا ویرایش کنید.

en: You can grade this quiz %1$shere%2$s.
fa_IR: شما می توانید این آزمون را %1$s اینجا %2$s درجه گذاری کنید.

en: You can reply to this message %1$shere%2$s.
fa_IR: شما می توانید به این پیام در %1$s اینجا %2$s پاسخ دهید.

en: You can review and publish the new course here:
fa_IR: شما می توانید در اینجا دوره جدیدی منتشر کنید.

en: You can review your grade and your answers %1$shere%2$s.
fa_IR: شما می توانید نمره و پاسخ های خود را %1$s اینجا %2$s ببینید.

en: You can view the message and reply %1$shere%2$s.
fa_IR: شما می توانید پیام را مشاهده کنید و در %1$s اینجا %2$s پاسخ دهید.

en: You do not have any messages.
fa_IR: شما هیچ پیامی ندارید

en: You have already added this Course to your cart. Please %1$s to access the course.
fa_IR: شما این دوره را پیش تر به سبد محصول خود اضافه کرده اید

en: You have completed a course
fa_IR: شما یک دوره را کامل کرده اید

en: You have completed a quiz
fa_IR: شما یک آزمون را کامل کرده اید.

en: You have completed and %1$s the course
fa_IR: شما دوره را تکمیل کرده اید و %1$s

en: You have completed this lesson's quiz and it will be graded soon. %1$sView the lesson quiz%2$s
fa_IR: شما آزمون این درس را تکمیل کرده اید و بزودی درجه بندی خواهد شد. %1$s آزمون درس را مرور کنید %2$s

en: You have completed this quiz and it will be graded soon. You require %1$s%% to pass.
fa_IR: شما این آزمون را تکمیل کرده اید و بزودی درجه بندی خواهد شد. شما %1$s%% احتیاج دارید تا تا بگذرانید.

en: You have no active courses.
fa_IR: شما دوره فعالی ندارید

en: You have no completed courses.
fa_IR: شما دوره ها را کامل نکرده اید

en: You have no courses.
fa_IR: شما دوره ای ندارید

en: You have not completed any courses yet.
fa_IR: شما هنوز دوره ای را به پایان نرسانده اید.

en: You have not started this course yet.
fa_IR: شما هوز این دوره را آغاز نکرده اید.

en: You have not taken this lesson's quiz yet
fa_IR: شما هنوز آزمون این درس را نداده اید.

en: You have passed this course with a grade of %1$d%%.
fa_IR: شما این دوره را با نمره %1$d%% گذرانده اید.

en: You have received a reply to your private message
fa_IR: شما پاسخی به پیام خصوصیتان دریافت کرده اید.

en: You have selected more questions than this category contains - please reduce the number of questions that you are adding.
fa_IR: شما سوالات بیشتری از محتویات این دسته انتخاب کرده اید. لطفا تعداد سوالات انتخابی را کاهش دهید.

en: You must be logged in to take this quiz
fa_IR: شما باید برای آزمون دادن وارد سامانه شوید.

en: You must first complete %1$s before viewing this Lesson
fa_IR: شما قبل از مشاهده این درس باید اول %1$s را تکمیل کنید.

en: You must first complete: %1$s
fa_IR: شما ابتدا باید تکمیل کنید: %1$s

en: You require %1$d%% to pass this course. Your grade is %2$s%%.
fa_IR: شما به %1$d%% نیاز دارید تا این دوره را بگذرانید. نمره شما %2$s%% است.

en: You require %1$d%% to pass this lesson's quiz.
fa_IR: شما %1$d%% احتیاج دارید تا آزمون این درس را بگذرانید.

en: You require %1$d%% to pass this lesson's quiz. Your grade is %2$s%%
fa_IR: شما %1$d%% احتیاج دارید تا آزمون این درس را بگذرانید. نمره شما %2$s%% است.

en: You require %1$d%% to pass this quiz.
fa_IR: شما %1$d%% لازم دارید تا این آزمون را بگذرانید.

en: You require %1$d%% to pass this quiz. Your grade is %2$s%%
fa_IR: شما %1$d%% لازم دارید تا این آزمون را بگذرانید. نمره شما %2$s%% است.

en: Your private message has been sent.
fa_IR: پیام خصوصی شما ارسال شد.

en: Your quiz has been graded
fa_IR: آزمون شما درجه بندی شد.

en: Your student
fa_IR: دانش آموز شما

en: Your student has completed a course
fa_IR: دانش آموز شما یک دوره را تکمیل کرده است.

en: Your student has completed a lesson
fa_IR: دانش آموز شما یک درس را تکمیل کرده است.

en: Your student has sent you a private message
fa_IR: دانش آموز شما یک پیام خصوصی به شما ارسال کرده است.

en: Your student has started a course
fa_IR: دانش آموز شما یک دوره آغاز کرده است.

en: Your student has submitted a quiz for grading
fa_IR: دانش آموز شما یک آزمون برای درجه بندی ارائه کرده است.

en: [%1$s] You have a new message
fa_IR: [%1$s] شما یک پیام جدید دارید

en: [%1$s] You have completed a course
fa_IR: [%1$s] شما یک دوره را تکمیل کرده اید.

en: [%1$s] You have completed a quiz
fa_IR: [%1$s] شما یک آزمون را کامل کرده اید.

en: [%1$s] You have received a new private message
fa_IR: [%1$s] شما یک پیام خصوصی جدید دریافت کرده اید

en: [%1$s] Your quiz has been graded
fa_IR: [%1$s] آزمون شما درجه گذاری شد.

en: [%1$s] Your student has completed a course
fa_IR: [%1$s] دانش آموز شما یک دوره را به پایان رسانده است.پ

en: [%1$s] Your student has started a course
fa_IR: [%1$s] دانش آموز شما یک دوره آغاز کرده است.

en: [%1$s] Your student has submitted a quiz for grading
fa_IR: [%1$s] دانش آموز شما یک آزمون برای درجه گذاری ارائه کرده است

[ctx: column name]
en: Categories
fa_IR: دسته ها

[ctx: column name]
en: Category
fa_IR: دسته بندی

[ctx: column name]
en: Course
fa_IR: دوره

[ctx: column name]
en: Course Title
fa_IR: عنوان دوره

[ctx: column name]
en: Lesson Title
fa_IR: عنوان درس

[ctx: column name]
en: Pre-requisite Course
fa_IR: دوره پیش نیاز

[ctx: column name]
en: Pre-requisite Lesson
fa_IR: درس پیش نیاز

[ctx: column name]
en: Question
fa_IR: پرسش

[ctx: column name]
en: Type
fa_IR: نوع

[ctx: column name]
en: WooCommerce Product
fa_IR: محصول بازرگانی وو

en: complete the purchase
fa_IR: خرید را تکمیل کن

en: course
fa_IR: دوره

en: failed
fa_IR: رد شده

en: for grading.
fa_IR: برای درجه بندی.

en: has been assigned to you.
fa_IR: به شما اختصاص یافته است

en: has completed and %1$s the course
fa_IR: دوره را تکمیل و %1$s کرده است.

en: has replied to your private message regarding the %1$s
fa_IR: نظر به %1$s به پیام خصوصی شما پاسخ داده است

en: has sent you a private message regarding the %1$s
fa_IR: بابت %1$s یک پیام خصوصی به شما فرستاده شده است.

en: has started the course
fa_IR: دوره آغاز شده است.

en: has submitted the quiz for lesson
fa_IR: آزمون برای درس ارائه شده است

en: in %s
fa_IR: در

en: learner
fa_IR: فراگیرنده

en: lesson
fa_IR: درس

en: log in
fa_IR: ورود

en: n/a
fa_IR: خارج از دسترس

[ctx: noun]
en: Support
fa_IR: پشتیبانی

[ctx: page_slug]
en: courses-overview
fa_IR: مرور دوره ها

en: passed
fa_IR: قبول شده

[ctx: plugin action link]
en: Configure
fa_IR: پیکربندی

[ctx: post type single slug]
en: lesson
fa_IR: درس

[ctx: post type single slug]
en: messages
fa_IR: پیام ها

[ctx: post type single slug]
en: multiple_question
fa_IR: سوالات دو گزینه ای

[ctx: post type single slug]
en: question
fa_IR: پرسش

[ctx: post type single slug]
en: quiz
fa_IR: آزمون

[ctx: post type single url base]
en: course
fa_IR: دوره

[ctx: post type single url slug]
en: course
fa_IR: دوره

en: run some more updates
fa_IR: اجرای بروزرسانی های بیشتر

[ctx: taxonomy archive slug]
en: course-category
fa_IR: دسته بندی دوره

[ctx: taxonomy archive slug]
en: lesson-tag
fa_IR: برچسب درس

[ctx: taxonomy archive slug]
en: question-category
fa_IR: دسته بندی سوال

[ctx: taxonomy archive slug]
en: question-type
fa_IR: نوع سوال

[ctx: taxonomy archive slug]
en: quiz-type
fa_IR: نوع آزمون

[ctx: taxonomy general name]
en: Course Categories
fa_IR: دسته بندی های دوره

[ctx: taxonomy general name]
en: Lesson Tags
fa_IR: برچسب های درس

[ctx: taxonomy general name]
en: Question Categories
fa_IR: دسته بندی های سوالات

[ctx: taxonomy general name]
en: Question Types
fa_IR: انواع سوالات

[ctx: taxonomy general name]
en: Quiz Types
fa_IR: انواع آزمون

[ctx: taxonomy singular name]
en: Course Category
fa_IR: دسته بندی دوره

[ctx: taxonomy singular name]
en: Lesson Tag
fa_IR: برچسب درس

[ctx: taxonomy singular name]
en: Question Category
fa_IR: دسته بندی سوال

[ctx: taxonomy singular name]
en: Question Type
fa_IR: نوع سوال

[ctx: taxonomy singular name]
en: Quiz Type
fa_IR: نوع آزمون

en: was submitted for review by
fa_IR: ارائه شده توسط:

en: with a grade of
fa_IR: با یک نمره
