Sensei 1.x - en to bs_BA translation catalogue (705 entries)

en: "From" Address
bs_BA: "Od" Adresa

en: "From" Name
bs_BA: "Od" Ime

en: # Learners
bs_BA: # Učenici

en: %1$d of %2$d lessons completed
bs_BA: %1$d of %2$d lekcija završeno

en: %1$s Archives: %2$s
bs_BA: %1$s Arhive: %2$s

en: %1$s Question(s) from %2$s
bs_BA: %1$s Pitanje(a) iz %2$s

en: %1$s deleted.
bs_BA: %1$s obrisano.

en: %1$s draft updated. %2$sPreview %3$s%4$s.
bs_BA: %1$s skica ažurirana. %2$sPregled %3$s%4$s.

en: %1$s marked as complete.
bs_BA: %1$s označeno kao završeno.

en: %1$s published. %2$sView %1$s%3$s.
bs_BA: %1$s objavljeno. %2$sPogledaj %1$s%3$s.

en: %1$s restored to revision from %2$s.
bs_BA: %1$s vraćeno na reviziju od %2$s.

en: %1$s saved.
bs_BA: %1$s sačuvano.

en: %1$s scheduled for: %2$s. %3$sPreview %4$s%5$s.
bs_BA: %1$s zakazano za: %2$s. %3$sPregled %4$s%5$s.

en: %1$s submitted. %2$sPreview %1$s%3$s.
bs_BA: %1$s poslano. %2$sPregled %1$s%3$s.

en: %1$s updated.
bs_BA: %1$s ažurirano.

en: %1$s updated. %2$sView %1$s%3$s.
bs_BA: %1$s ažuriran. %2$sPogledaj %1$s%3$s.

en: %s Quiz
bs_BA: %s Kviz

en: %s cannot be empty
bs_BA: %s ne može biti prazan

en: %s updated
bs_BA: %s ažurirano

en: (%d preview lessons)
bs_BA: (%d pregled lekcije)

en: (Duplicate)
bs_BA: (Duplikat)

en: <strong>Congratulations!</strong> &#8211; Sensei has been installed and set up.
bs_BA: <strong>Čestitamo!</strong> &#8211; Sensei instaliran i podešen.

en: <strong>Welcome to Sensei</strong> &#8211; You're almost ready to create some courses!
bs_BA: <strong>Dobrodošli u Sensei</strong> &#8211; Gotovo ste spremni da kreirate neke edukacije!

en: A learner completes a lesson
bs_BA: Učenik završio lekciju

en: Action
bs_BA: Akcija

en: Active Courses
bs_BA: Aktivne edukacije

en: Add 'Teacher' role
bs_BA: Dodaj 'Učitelj' ulogu

en: Add Course
bs_BA: Dodaj edukaciju

en: Add Editor capabilities
bs_BA: Dodaj mogućnosti Editoru

en: Add Learner to %1$s
bs_BA: Dodaj učenika u %1$s

en: Add New
bs_BA: Dodaj Novu

en: Add New %s
bs_BA: Dodaj Novu %s

en: Add New Course
bs_BA: Dodaj novu edukaciju

en: Add New Course Category
bs_BA: Dodaj novu kategoriju edukacija

en: Add New Module
bs_BA: Dodaj Novi Modul

en: Add Question
bs_BA: Dodaj pitanje

en: Add Question(s)
bs_BA: Dodaj pitanje(a)

en: Add Selected Question(s)
bs_BA: Dodaj označeno pitanje(a)

en: Add a Lesson
bs_BA: Dodajte lakciju

en: Add a Product
bs_BA: Dodaj proizvod

en: Add a new question to this quiz - your question will also be added to the %1$squestion bank%2$s.
bs_BA: Dodajte novo pitanje u test - vaše pitanje će biti dodato u %1$sbanku pitanja%2$s.

en: Add administrator capabilities
bs_BA: Dodaj administratorske mogućnosti

en: Add an existing question to this quiz from the %1$squestion bank%2$s.
bs_BA: Dodaj postojeće pitanje u test iz %1$sbanke pitanja%2$s.

en: Add any number of questions from a specified category. Edit your question categories %1$shere%2$s.
bs_BA: Dodaj bilo koji broj pitanja iz označene kategorije. Uredi kategorije pitanja %1$sovdje%2$s.

en: Add database index to comment statuses
bs_BA: Dodaj indeks za bazu podataka na status komentara

en: Add file
bs_BA: Dodajte fajl

en: Add file to question
bs_BA: Dodajte fajl pitanju

en: Add new quiz settings
bs_BA: Dodaj nove opcije za testove

en: Add notes here...
bs_BA: Dodaj bilješku ovdje...

en: Add right answer
bs_BA: Dodaj Tačan odgovor

en: Add to '%1$s'
bs_BA: Dodaj u '%1$s'

en: Add to Menu
bs_BA: Dodaj u meni

en: Add to question
bs_BA: Dodajte pitanju

en: Add wrong answer
bs_BA: Dodaj pogrešan odgovor

en: Adds a 'Teacher' role to your WordPress site that will allow users to mange the Grading and Analysis pages.
bs_BA: Dodaje 'Učitelj' ulogu vašoj WordPress stranici što omogućava korisnicima da upravljaju stranicama za ocjenjivanje i analizu.

en: Adds data to lessons to ensure that they show up on the 'Order Lessons' screen - if this update has been run once before then it will reset all lessons to the default order.
bs_BA: Dodaje podatke lekcijama da osigura da se one prikažu na ekranu 'Sortiraj Lekcije' - ako je ovo pokrenuto prije onda će resetovati sve lekcije na početni redoslijed.

en: Adds data to quizzes and lessons to ensure that they maintain their 1 to 1 relationship.
bs_BA: Dodaje podatke testovima i lekcijama da osigura njihovu 1 naspram 1 relaciju.

en: Adds new settings to quizzes that were previously registered as global settings.
bs_BA: Dodaje nove opcije za testove koje su prije bile registrovane kao globalne opcije.

en: Adds the 'manage_sensei' and 'manage_sensei_grades' capabilities to the Administrator role.
bs_BA: Dodaje 'upravljaj_sensei' i 'upravljaj_sensei_ocjene' mogućnosti administratorskoj ulozi.

en: Adds the 'manage_sensei_grades' capability to the Editor role.
bs_BA: Dodaje 'upravljaj_sensei_ocjenama' mogućnost ulozi Editora.

en: After changing this setting, you may need to %1$sregenerate your thumbnails%2$s.
bs_BA: Kada promijenite ovu opciju, možda budete morali da %1$sregenerišete vaše sličice%2$s.

en: All
bs_BA: Sve

en: All %s
bs_BA: Sve %s

en: All Categories
bs_BA: Sve Kategorije

en: All Course Categories
bs_BA: Sve kategorije edukacija

en: All Lesson Tags
bs_BA: Svi Tagovi Lekcija

en: All Modules
bs_BA: Svi Moduli

en: All Question Categories
bs_BA: Sve Kategorije Pitanja

en: All Question Types
bs_BA: Svi Tipovi Pitanja

en: All Quiz Types
bs_BA: Svi tipovi testa

en: All Types
bs_BA: Svi tipovi

en: All categories
bs_BA: Sve Kategorije

en: All courses by %s
bs_BA: Sve Edukacije od %s

en: All types
bs_BA: Svi Tipovi

en: Allow Comments for Lessons
bs_BA: Dozvoli Komentare na Lekcije

en: Allow any HTML tags in the Video Embed field. Warning: Enabling this may leave your site more vulnerable to XSS attacks
bs_BA: Dozvoliti bilo koju HTML oznaku (tag) u polju za Umetnuti Video. Upozorenje: omogućavanje ove opcije može učiniti Vašu stranicu osjetljivijom za XSS napade.

en: Allow this lesson to be viewed without purchase/login
bs_BA: Omogući da lekcija bude gledana bez kupovine/registracije

en: Allow user to retake the quiz
bs_BA: Dozvoli korisniku da ponovi test

en: Analysis
bs_BA: Analiza

en: Answer Feedback
bs_BA: Pojašnjenje za odgovor

en: Answer:
bs_BA: Odgovor:

en: Apply
bs_BA: Primjeni

en: Are you sure you want to remove the user from this course?
bs_BA: Da li ste sigurni da želite ukloniti ovog učenika iz ove edukacije?

en: Are you sure you want to remove the user from this lesson?
bs_BA: Da li ste sigurni da želite ukloniti ovog učenika iz ove lekcije?

en: Are you sure you want to remove these questions?
bs_BA: Da li sigurno želiš ukloniti ova pitanja?

en: Are you sure you want to remove this question?
bs_BA: Da li sigurno želiš ukloniti ovo pitanje?

en: Are you sure you want to remove this user?
bs_BA: Da li ste sigurni da želite ukloniti ovog učenika?

en: Are you sure you want to reset the progress of this user for this course?
bs_BA: Jeste li sigurni da želite da resetujete progres ovog korisnika za ovu edukaciju?

en: Are you sure you want to reset the progress of this user for this lesson?
bs_BA: Jeste li sigurni da želite da resetujete progres ovog korisnika za ovu lekciju?

en: Assign role capabilities
bs_BA: Dodijeli mogućnosti uloga

en: Assign to Course(s)
bs_BA: Dodijeliti Kurs(evima)

en: Assigns Sensei capabilites to the relevant user roles.
bs_BA: Dodijeli Sensei mogućnosti relevantnim korisničkim ulogama.

en: At no point should user_id be equal to 0.
bs_BA: Ni u kojem slučaju ne smije biti user_id jednak 0.

en: Author Cannot publish courses
bs_BA: Autor Ne može publicirati kurs

en: Auto-start courses belonging to a membership
bs_BA: Automatski početak kurseva dodijeljenih članstvu.

en: Automatically start courses belonging to a WC Membership when activated
bs_BA: Automatski početak kurseva koje pripadaju WC Članstvu kada je aktivno

en: Average Courses per Learner
bs_BA: Prosječna edukacija po učeniku

en: Average Grade
bs_BA: Prosječna ocjena

en: Average Percentage
bs_BA: Prosječan Procenat

en: Back to the course
bs_BA: Povratak na edukaciju

en: Back to the lesson
bs_BA: Povratak na lekciju

en: Back to the module
bs_BA: Nazad na modul

en: Back to:
bs_BA: Nazad na:

en: Brackets (e.g. [1])
bs_BA: Zagrade (npr. [1])

en: Bulk Learner Actions
bs_BA: Skupne Akcije Učenika

en: Bulk learner action succeeded
bs_BA: Masovna akcija za studenta uspješna

en: Cancel
bs_BA: Odustani

en: Cannot publish when author is missing
bs_BA: Nije moguće publicirati kada autor nedostaje.

en: Categories
bs_BA: Kategorije

en: Category
bs_BA: Kategorija

en: Category Questions
bs_BA: Kategorija pitanja

en: Change file
bs_BA: Promijenite fajl

en: Cheatin&#8217; huh?
bs_BA: Varamo&#8217; a?

en: Clicking each link will open up a new window/tab - do not close that window/tab until you see the message 'Update completed successfully'. Once you see that message you can close the window/tab and start the next upgrade by clicking on the next link in the list.
bs_BA: Klikom na svaki link će otvoriti novi prozor/tab - ne zatvarajte taj prozor/tab dok ne vidite poruku 'Update uspješno završen'. Kada vidite tu poruku možete zatvoriti prozor/tab i pokrenuti sljedeću obnovu klikom na link u listi.

en: Complete
bs_BA: Završite

en: Complete Lesson
bs_BA: Završi lekciju

en: Complete Quiz
bs_BA: Završi test

en: Complete course for learner
bs_BA: Završi edukaciju za učenika

en: Complete lesson for learner
bs_BA: Završi lekciju za učenika

en: Completed
bs_BA: Završeno

en: Completed Courses
bs_BA: Završene edukacije

en: Component:
bs_BA: Komponenta:

en: Congratulations! You have completed this lesson.
bs_BA: Čestitamo! Završili ste ovu lekciju.

en: Congratulations! You have passed this lesson's quiz achieving %s%%
bs_BA: Čestitamo! Položili ste test za ovu lekciju osvojivši %s%%

en: Congratulations! You have passed this lesson.
bs_BA: Čestitamo! Završili ste ovu lekciju.

en: Congratulations! You have passed this quiz achieving %s%%
bs_BA: Čestitamo! Položili ste ovaj test osvojivši %s%%

en: Contact Course Teacher
bs_BA: Kontaktirajte Učitelja Edukacije

en: Contact Lesson Teacher
bs_BA: Kontaktirajte Učitelja Lekcije

en: Contact Teacher
bs_BA: Kontaktirajte Učitelja

en: Convert all legacy Sensei activity types such as 'sensei_lesson_start' and 'sensei_user_answer' to new status format.
bs_BA: Konvertuj sve stare Sensei tipove aktivnosti kao 'sensei_lekcija_start' i 'sensei_korisnik_odgovor' na novi statusni format.

en: Convert course statuses
bs_BA: Konvertuj statuse Edukacija

en: Convert essay paste questions into multi-line questions
bs_BA: Konvertuje esejska pitanja u višelinijska pitanja

en: Convert legacy Sensei activity types
bs_BA: Konvertuj stare Sensei tipove aktivnosti

en: Convert lesson statuses
bs_BA: Konvertuje statuse lekcija

en: Convert question statuses
bs_BA: Konvertuj statuse pitanja

en: Convert to new course statuses.
bs_BA: Konvertuje na statuse za nove edukacije

en: Convert to new lesson statuses.
bs_BA: Konvertuj na statuse za nove lekcije.

en: Convert to new question statuses.
bs_BA: Konvertuj na statuse za nova pitanja.

en: Converts all essay paste questions into multi-line questions as the essay paste question type was removed in v1.5.0.
bs_BA: Konvertuje sva esejska pitanja u višelinijska pitanja jer su esejska pitanja izbačena u v1.5.0.

en: Correct answer
bs_BA: Tačan odgovor

en: Course
bs_BA: Edukacija

en: Course Categories
bs_BA: Kategorije edukacija

en: Course Category
bs_BA: Kategorija edukacije

en: Course Category:
bs_BA: Kategorije edukacija:

en: Course Lessons
bs_BA: Lekcije edukacije

en: Course Management
bs_BA: Upravljanje Edukacija

en: Course Modules
bs_BA: Moduli Edukacije

en: Course Notifications
bs_BA: Notifikacije Edukacija

en: Course Prerequisite
bs_BA: Prerekviziti za Edukaciju

en: Course Results:
bs_BA: Rezultati edukacije:

en: Course Title
bs_BA: Naziv edukacije

en: Course Video
bs_BA: Video edukacije

en: Course assigned to you
bs_BA: Edukacija na koju ste prijavljeni

en: Course details
bs_BA: Detalji edukacije

en: Course does not exist
bs_BA: Kurs ne postoji

en: Course(s)
bs_BA: Edukacija/e

en: Courses
bs_BA: Edukacije

en: Courses %s is taking
bs_BA: Edukacije %s u toku

en: Courses are complete:
bs_BA: Kompletirane edukacije:

en: Data Updates
bs_BA: Ažuriranje Podataka

en: Date Completed
bs_BA: Datum završetka

en: Date Registered
bs_BA: Datum registracije

en: Date Started
bs_BA: Datum početka

en: Delete Course
bs_BA: Obriši edukaciju

en: Delete file
bs_BA: Obrišite fajl

en: Description
bs_BA: Opis

en: Description for student explaining what needs to be uploaded
bs_BA: Opis za učenika sa detaljima šta treba biti snimljeno

en: Disable HTML security
bs_BA: Isključi HTML sigurnost

en: Docs
bs_BA: Dokumenti

en: Documentation
bs_BA: Dokumentacija

en: Don't show quiz question points
bs_BA: Nemoj prikazivati bodove za kviz pitanja

en: Duplicate
bs_BA: Duplicirajte

en: Duplicate (with lessons)
bs_BA: Duplicirajte (sa lekcijama)

en: Duplicate this course
bs_BA: Duplicirajte ovu edukaciju

en: Duplicate this course with its lessons
bs_BA: Duplicirajte ovu edukaciju sa njegovim lekcijama

en: Duplicate this lesson
bs_BA: Duplicirajte ovu lekciju

en: Easy
bs_BA: Lako

en: Edit
bs_BA: Uredite

en: Edit %s
bs_BA: Uredi %s

en: Edit Course Category
bs_BA: Uredi kategorije edukacija

en: Edit Module
bs_BA: Modifikuj Modul

en: Edit Question
bs_BA: Uredite pitanje

en: Edit course
bs_BA: Modifikuj Edukaciju

en: Edit this lesson
bs_BA: Uredi ovu lekciju

en: Email Notifications
bs_BA: Email notifikacije

en: Email address
bs_BA: Email adresa

en: Enable public learner profiles that will be accessible to everyone. Profile URL format: %s
bs_BA: Omogući javne profile učitelja koji će biti dostupni svima. URL format za profil: %s

en: Enable quiz reset button
bs_BA: Omogući reset dugme za test

en: Enables the quiz reset button.
bs_BA: Omogući reset dugme za test.

en: Error adding learner.
bs_BA: Greška u dodavanju učenika

en: Existing Questions
bs_BA: Postojeće pitanje

en: Export all rows (CSV)
bs_BA: Exportuj sve redove (CSV)

en: Failed
bs_BA: Nije položeno

en: Failed to install/update the translation:
bs_BA: Instaliranje/Obnova prevoda neuspješna:

en: False
bs_BA: Ne

en: Feature this course
bs_BA: Istaknite ovu edukaciju

en: Featured
bs_BA: Istaknuto

en: Featured Course
bs_BA: Istaknuta Edukacija

en: Featured Courses
bs_BA: Istaknute edukacije

en: File Upload
bs_BA: Snimi fajl

en: Filter
bs_BA: Filtriraj

en: Find learner
bs_BA: Nađi učenika

en: Free
bs_BA: Besplatno

en: Free Courses
bs_BA: Besplatne edukacije

en: Free Preview
bs_BA: Slobodan Pregled

en: Gap Fill
bs_BA: Popuni prazninu

en: Grade
bs_BA: Ocjena

en: Grade quiz
bs_BA: Ocijeni test

en: Grade quiz automatically
bs_BA: Automatski ocijeni test

en: Grade: %d
bs_BA: Ocjena: %d

en: Graded
bs_BA: Ocijenjeno

en: Grades quiz and displays answer explanation immediately after completion. Only applicable if quiz is limited to Multiple Choice, True/False and Gap Fill questions. Questions that have a grade of zero are skipped during autograding.
bs_BA: Ocjenjuje test i prikazuje objašnjenje odmah nakon završetka. Samo primjenjivo ako su test pitanja ograničena na Višestruki Izbor, Da/Ne i Popuni Prazninu. Pitanja koja vrijede 0 bodova se preskaču tokom auto-ocjenjivanja.

en: Grading
bs_BA: Ocjenjivanje

en: Grading Notes
bs_BA: Bilješka o ocjeni

en: Guide/Teacher Notes for grading the answer
bs_BA: Vodič za ocjenu odgovora

en: Guide/Teacher Notes for grading the upload
bs_BA: Vodič za učitelja za ocjenjivanje

en: Hard
bs_BA: Teško

en: Hide this notice
bs_BA: Sakrij ovu poruku

en: If your browser doesn't start loading the next page automatically, click this button:
bs_BA: Ako vaš browser ne počne učitavati sljedeću stranicu automatski, kliknite na ovo dugme:

en: Important Sensei updates required
bs_BA: Važni Sensei update-i potrebni

en: Important Sensei upgrades required!
bs_BA: Važni Sensei dodaci potrebni!

en: In Progress
bs_BA: U toku

en: In progress
bs_BA: U toku

en: Incorrect - Right Answer:
bs_BA: Netačno - Tačan Odgovor:

en: Incorrect login details
bs_BA: Netačni detalji za prijavu

en: Install
bs_BA: Instaliraj

en: Install Language Pack
bs_BA: Instaliraj Jezični Paket

en: Invalid Course
bs_BA: Pogrešan Kurs

en: Invalid author id
bs_BA: Pogrešan id autora

en: Invalid author permissions
bs_BA: Pogrešne dozvole za autora.

en: Invalid request
bs_BA: Invalidan zahtjev

en: Is the course featured.
bs_BA: Da li je kurs predstavljen.

en: Language
bs_BA: Jezik

en: Language options.
bs_BA: Opcije za Jezik

en: Last Updated
bs_BA: Zadnje obnovljeno

en: Learner
bs_BA: Učenik

en: Learner Management
bs_BA: Upravljanje učenicima

en: Learner Profiles
bs_BA: Profili učenika

en: Learner added successfully!
bs_BA: Učenik uspješno dodan!

en: Learner will also be added to the course '%1$s' if they are not already taking it.
bs_BA: Učenik će biti dodat u edukaciju '%1$s' ako već nije u procesu učenja.

en: Learners
bs_BA: Učenici

en: Learners added successfully!
bs_BA: Učenici uspješno dodani!

en: Learners per page
bs_BA: Učenika po stranici

en: Learners taking this Course
bs_BA: Učenici koji su trenutno na ovoj Edukaciji

en: Learners taking this Lesson
bs_BA: Učenici koji su trenutno na ovoj lekciji

en: Lesson
bs_BA: Lekcija

en: Lesson Complexity
bs_BA: Težina lekcije

en: Lesson Course
bs_BA: Lekcija edukacije

en: Lesson Information
bs_BA: Informacije o lekciji

en: Lesson Length in minutes
bs_BA: Dužina lekcije u minutama

en: Lesson Reset Successfully.
bs_BA: Lekcija uspješno obnovljena.

en: Lesson Tags
bs_BA: Tagovi Lekcije

en: Lesson tag: %1$s
bs_BA: Oznaka lekcije: %1$s

en: Lesson tags: %1$s
bs_BA: Oznaka lekcije: %1$s

en: Lessons
bs_BA: Lekcije

en: Lessons Archive
bs_BA: Arhiva lekcija

en: Lessons in this Course
bs_BA: Lekcije u ovoj edukaciji

en: Login
bs_BA: Prijava

en: Logout
bs_BA: Odjava

en: Lost your password?
bs_BA: Izgubili ste šifru?

en: Manage Grading
bs_BA: Upravljaj Ocjenjivanjem

en: Manage Learners
bs_BA: Upravljaj Učenicima

en: Manage learners
bs_BA: Upravljanje učenicima

en: Manage this course's learners %1$shere%2$s.
bs_BA: Upravljajte edukacijama učenika %1$sovdje%2$s.

en: Manage this lesson's learners %1$shere%2$s.
bs_BA: Upravljaj učenicima ove lekcije %1$sovdje%2$s.

en: Manual
bs_BA: Ručno

en: Mark as Complete
bs_BA: Označi kao završeno

en: Message Information
bs_BA: Informacije o porukama

en: Message received by:
bs_BA: Poruka primljena od:

en: Message sent by:
bs_BA: Poruka poslata od:

en: Messages
bs_BA: Poruke

en: Module
bs_BA: Modul

en: Module order
bs_BA: Redoslijed Modula

en: Modules
bs_BA: Moduli

en: More Lessons
bs_BA: Više Lekcija

en: Multi Line
bs_BA: Više linija

en: Multiple Choice
bs_BA: Višestruki izbor

en: Multiple Question
bs_BA: Višestruko Pitanje

en: Multiple Questions
bs_BA: Višetruka Pitanja

en: My Active Courses
bs_BA: Moje aktivne edukacije

en: My Completed Courses
bs_BA: Moje završene edukacije

en: My Courses
bs_BA: Moje edukacije

en: My Courses Page
bs_BA: Moja stranica edukacija

en: My Messages
bs_BA: Moje Poruke

en: My Profile
bs_BA: Moj Profil

en: New Course Category Name
bs_BA: Ime nove kategorije edukacija

en: New Courses
bs_BA: Nove edukacije

en: New Lessons
bs_BA: Nova lekcija

en: New Module Name
bs_BA: Ime Novog Modula

en: New Question
bs_BA: Novo pitanje

en: New course assigned to you
bs_BA: Nova Edukacija na koju ste prijavljeni

en: New course created by
bs_BA: Nova Edukacija kreirana od strane

en: New course created.
bs_BA: Nova Edukacija kreirana.

en: Next
bs_BA: Sljedeće

en: Next Lesson
bs_BA: Sljedeća Lekcija

en: No
bs_BA: Ne

en: No Change
bs_BA: Bez Promjene

en: No Course ID provided
bs_BA: Nema ID broja za kurs

en: No Grade
bs_BA: Bez ocjene

en: No active subscription
bs_BA: Nema aktivne pretplate

en: No course
bs_BA: Nema Edukacija

en: No course categories found.
bs_BA: Nije pronađena kategorija Edukacije

en: No courses exist yet. Please add some first.
bs_BA: Ne postoji niti jedna edukacija. Molimo prvo dodajte neku.

en: No courses found that match your selection.
bs_BA: Nema edukacija koje odgovaraju vašim zahtjevima.

en: No courses found.
bs_BA: Nisu pronađene edukacije

en: No items found.
bs_BA: Nisu pronađene stavke.

en: No learners found.
bs_BA: Nisu pronađeni učenici.

en: No lessons exist yet for this course.
bs_BA: Nema još uvijek lekcija za ovu edukaciju.

en: No lessons exist yet. Please add some first.
bs_BA: Nema još lekcija. Molimo dodajte prvo neku.

en: No lessons found that match your selection.
bs_BA: Nema lekcija koje odgovaraju vašim zahtjevima.

en: No lessons found.
bs_BA: Nisu pronađene lekcije.

en: No modules are available for this lesson yet. %1$sPlease add some to %3$sthe course%4$s.%2$s
bs_BA: Nema modula za ovu lekciju. %1$sMolimo dodajte neke u %3$sEdukaciju%4$s.%2$s

en: No modules are available for this lesson yet. %1$sPlease select a course first.%2$s
bs_BA: Nema modula za ovu lekciju. %1$sMolimo da prvo izaberete Edukaciju%2$s

en: No modules found.
bs_BA: Nema modula.

en: No posts found.
bs_BA: Nema pronađenih članaka.

en: No products exist yet.
bs_BA: Još ne postoje proizvodi

en: No results found
bs_BA: Nema rezultata

en: No submissions found.
bs_BA: Nema podataka

en: None
bs_BA: Ništa

en: Not started
bs_BA: Nije početo

en: Number (e.g. 1. Default)
bs_BA: Broj (npr. 1. Osnovni)

en: Number of Categories (optional):
bs_BA: Broj kategorija (opciono):

en: Number of Courses (optional):
bs_BA: Broj edukacija (opciono):

en: Number of Lessons (optional):
bs_BA: Broj lekcija (opciono):

en: Number of questions to show
bs_BA: Broj pitanja koji će se prikazati

en: Number of questions:
bs_BA: Broj pitanja:

en: Once all the upgrades have been completed you will be able to use your WordPress site again.
bs_BA: Kada su sve obnove završene moći ćete ponovo koristiti vašu WordPress stranicu.

en: Once you have saved your lesson you will be able to add questions.
bs_BA: Nakon što sačuvate vašu lekciju moći ćete dodavati pitanja.

en: Optional settings for WooCommerce Memberships functions.
bs_BA: Opcijska podešavanja za funkcije WooCommerce članstva.

en: Or %1$s login %2$s to access your purchased courses
bs_BA: Ili %1$s prijavite se %2$s pristupite kupljenim Edukacijama

en: Or %1$s to access your purchased courses
bs_BA: Ili %1$s da pristupite kupljenim Edukacijama

en: Order Courses
bs_BA: Poredaj edukacije

en: Order Lessons
bs_BA: Poredaj lekcije

en: Order Modules
bs_BA: Drugi Moduli

en: Order modules
bs_BA: Sortiraj Module

en: Other Learners taking this Course
bs_BA: Drugi učenici na ovoj Edukaciji

en: Other Lessons
bs_BA: Druge lekcije

en: Overview
bs_BA: Pregled

en: Paid
bs_BA: Plaćanje

en: Paid Courses
bs_BA: Plaćene edukacije

en: Parent Module
bs_BA: Matični Modul

en: Parent Module:
bs_BA: Matični Modul:

en: Part of: %s
bs_BA: Dio odf: %s

en: Pass Percentage
bs_BA: Procenat prolaza

en: Pass required
bs_BA: Prolaz potreban

en: Pass required to complete lesson
bs_BA: Procenat neophodan za završetak lekcije.

en: Passed
bs_BA: Položeno

en: Password
bs_BA: Šifra

en: Paste the embed code for your video (e.g. YouTube, Vimeo etc.) in the box above.
bs_BA: Zalijepi embed kod za vaš video (npr. YouTube, Vimeo itd.) u kocku iznad.

en: Percent Complete
bs_BA: Procenata Završeno

en: Please add some first
bs_BA: Molimo dodajte neke prvo

en: Please add some.
bs_BA: Dodajte nešto.

en: Please complete the previous %1$s before taking this Quiz.
bs_BA: Molimo završite %1$s prije početka testa.

en: Please complete the previous %1$s before taking this course.
bs_BA: Molimo završite prethodnu %1$s prije uzimanja ove edukacije.

en: Please enter your username and password
bs_BA: Molimo unesite vaše korisničko ime i šifru

en: Please log in to view your messages.
bs_BA: Molimo prijavite se da vidite vaše poruke.

en: Please login to view your messages.
bs_BA: Molimo da se prijavite da vidite svoje poruke.

en: Please purchase the %1$s before starting the lesson.
bs_BA: Molimo kupite %1$s prije početka lekcije.

en: Please purchase the %1$s before starting this Lesson.
bs_BA: Molimo kupite %1$s prije započinjanja lekcija.

en: Please purchase the %1$s before starting this Quiz.
bs_BA: <molimo kupite %1$s prije početka testa.

en: Please purchase the %1$s before taking this quiz.
bs_BA: Molimo kupite %1$s prije nego što radite ovaj test.

en: Please save your lesson in order to add questions to your quiz.
bs_BA: Molimo sačuvajte vašu lekciju da biste dodali pitanja za test.

en: Please sign up for %1$sthe course%2$s before taking this quiz
bs_BA: Prijavite se na %1$sthe edukaciju%2$s prije rješavanja testa

en: Please sign up for the %1$s before starting the lesson.
bs_BA: Molimo da se prijavite %1$s prije početka lekcije.

en: Please sign up for the %1$s before starting this Quiz.
bs_BA: Molimo prijavite se %1$s prije početka testa.

en: Please sign up for the %1$s before taking this Quiz.
bs_BA: Molimo prijavite se %1$s prije početka testa.

en: Please sign up for the %1$s before taking this quiz.
bs_BA: Molimo prijavite se za %1$s prije rađenja ovog testa.

en: Please supply a %1$s ID.
bs_BA: Molimo dajte %1$s ID.

en: Please supply a course ID for the shortcode: %s
bs_BA: Molimo da unesete ID Edukacije za kratki kod: %s

en: Please supply a lesson ID for this shortcode.
bs_BA: Molimo da unesete ID Lekcije za ovaj kratki kod.

en: Please use '%s' instead.
bs_BA: Molimo koristite '%s' umjesto toga.

en: Points: %s
bs_BA: Bodova: %s

en: Preview this course
bs_BA: Pregledajte ovu edukaciju

en: Preview:
bs_BA: Pregled:

en: Previous
bs_BA: Prethodno

en: Processing Updates...
bs_BA: Procesira Update...

en: Public learner profiles
bs_BA: Javni profili učenika

[ctx: Purchase thank you note on Checkout page. The course link(s) will be show]
en: You have purchased the following course: | You have purchased the following courses:
bs_BA[0]: Kupili ste sljedeće Edukacije:
bs_BA[1]: Kupili ste sljedeće Edukacije:
bs_BA[2]: Kupili ste sljedeće Edukacije:

en: Purchase this Course
bs_BA: Kupite ovu edukaciju

en: Question
bs_BA: Pitanje

en: Question %d:
bs_BA: Pitanje %d:

en: Question Category:
bs_BA: Kategorija Pitanja:

en: Question Description (optional):
bs_BA: Opis pitanja (opciono):

en: Question Grade:
bs_BA: Ocjena pitanja:

en: Question Type:
bs_BA: Tip Pitanja:

en: Question Types
bs_BA: Tipovi Pitanja

en: Question grade:
bs_BA: Ocjena pitanja:

en: Question media:
bs_BA: Fajlovi pitanja:

en: Question:
bs_BA: Pitanje:

en: Questions
bs_BA: Pitanja

en: Quiz
bs_BA: Test

en: Quiz Graded Successfully!
bs_BA: Test uspješno ocijenjen!

en: Quiz Questions
bs_BA: Pitanja testa

en: Quiz Reset Successfully.
bs_BA: Test uspješno resetovan.

en: Quiz Saved Successfully.
bs_BA: Test uspješno sačuvan.

en: Quiz Settings
bs_BA: Podešavanja testa

en: Quiz Types
bs_BA: Tipovi Testova

en: Quiz passmark percentage
bs_BA: Procenat završetka testa

en: Quiz question points format
bs_BA: Format bodova kviz pitanja

en: Quizzes
bs_BA: Testovi

en: Randomise answer order
bs_BA: Nasumični redoslijed odgovora

en: Randomise question order
bs_BA: Nasumično poredaj pitanja

en: Re-run Update
bs_BA: Ponovo pokreni update

en: Recommended Answer
bs_BA: Preporučeni odgovor

en: Register
bs_BA: Registrujte se

en: Remember me
bs_BA: Zapamti me

en: Remove
bs_BA: Uklonite

en: Remove Question
bs_BA: Uklonite pitanje

en: Remove Question(s)
bs_BA: Uklonite pitanje(a)

en: Remove Sensei activity for deleted users
bs_BA: Ukloni Sensei aktivnosti za obrisane korisnike

en: Remove from %1$s
bs_BA: Odstrani iz %1$s

en: Removes all course, lesson &amp; quiz activity for users that have already been deleted from the database. This will fix incorrect learner counts in the Analysis section.
bs_BA: Uklanja sve Edukacije, lekcije i aktivnosti korisnika koji su već izbrisani iz baze podataka. Ovo će popraviti netačan prikaz broja učenika u rubrici za analizu.

en: Reset Course(s)
bs_BA: Resetuj Kurs(eve)

en: Reset Lesson
bs_BA: Obnovi lekciju

en: Reset Quiz
bs_BA: Ponovi test

en: Reset filter
bs_BA: Resetuj filter

en: Reset progress
bs_BA: Resetuj napredak

en: Restricted Access
bs_BA: Ograničen Pristup

en: Restructure question meta data
bs_BA: Restruktuiraj meta podatke pitanja

en: Restructure quiz lesson relationship
bs_BA: Restruktuiraj relacije testa sa lekcijama

en: Restructures the question meta data as it relates to quizzes - this accounts for changes in the data structure in v1.6+.
bs_BA: Restruktuira meta podatke od pitanja dok je u relaciji sa testovima - ovo uzima u obzir promjene u strukturi podataka u v1.6+.

en: Review grade
bs_BA: Pregledaj ocjenu

en: Right:
bs_BA: Tačno:

en: Run Update
bs_BA: Pokreni Update

en: Save Course
bs_BA: Sačuvaj edukaciju

en: Save Quiz
bs_BA: Sačuvaj Test

en: Save course order
bs_BA: Sačuvajte redoslijed edukacija.

en: Save lesson order
bs_BA: Sačuvajte redoslijed lekcija

en: Save module order
bs_BA: Sačuvaj redoslijed modula

en: Search
bs_BA: Traži

en: Search %s
bs_BA: Traži %s

en: Search Course Categories
bs_BA: Traži kategorije edukacija

en: Search Courses
bs_BA: Pretraži edukacije

en: Search Learners
bs_BA: Pretraži učenike

en: Search Lesson Tags
bs_BA: Pretraži Tagove Lekcije

en: Search Lessons
bs_BA: Pretraži lekcije

en: Search Modules
bs_BA: Traži Module

en: Search Question Categories
bs_BA: Pretraži Kategorije Pitanja

en: Search Question Types
bs_BA: Pretraži Tipove Pitanja

en: Search Quiz Types
bs_BA: Traži tipove testa

en: Search Users
bs_BA: Traži korisnike

en: Search for a user by typing their name or username.
bs_BA: Traži korisnika kucajući njihovo ime ili korisničko ime.

en: Search for and select the courses that this module will belong to.
bs_BA: Traži i izaberi Edukacije kojima ovaj modul pripada.

en: Search for courses
bs_BA: Traži Edukacije

en: Search for courses...
bs_BA: Traži Edukacije...

en: Seems you don't have permission to do this!
bs_BA: Izgleda da nemate dozvolu da radite ovo!

en: Select
bs_BA: Odaberite

en: Select Category:
bs_BA: Odaberite kategoriju:

en: Select Course
bs_BA: Odaberi Kurs

en: Select Course(s)
bs_BA: Odaberi Kurs(eve)

en: Select Courses
bs_BA: Odaberi Kurseve

en: Select Learner
bs_BA: Izaberi Učenika

en: Select a Page:
bs_BA: Izaberi Stranicu:

en: Select a Question Category
bs_BA: Odaberi kategoriju pitanja

en: Select a course
bs_BA: Odaberite edukaciju

en: Select a lesson
bs_BA: Odaberi lekciju

en: Select the notifications that will be sent to all users.
bs_BA: Izaberite notifikaciju koja će biti poslana svim korisnicima.

en: Select the notifications that will be sent to learners.
bs_BA: Izaberite notifikaciju koja će biti poslana svim učenicima.

en: Select the notifications that will be sent to teachers.
bs_BA: Izaberite notifikaciju koja će biti poslana svim učiteljima.

en: Selected from '%1$s'
bs_BA: Odabrano iz '%1$s'

en: Send Message
bs_BA: Pošalji Poruku

en: Send Private Message
bs_BA: Pošalji Privatnu Poruku

en: Sensei - Category Courses
bs_BA: Sensei - Edukacije Kategorije

en: Sensei - Course Categories
bs_BA: Sensei - Kategorije Edukacija

en: Sensei - Course Component
bs_BA: Sensei - Komponente Edukacija

en: Sensei - Lesson Component
bs_BA: Sensei - Komponente Lekcija

en: Sensei Settings
bs_BA: Sensei postavke

en: Sensei Updates
bs_BA: Sensei Update-i

en: Sensei activity type %s is no longer used.
bs_BA: Sensei aktivnost tipa %s se više ne koristi.

en: Sent by %1$s on %2$s.
bs_BA: Poslato od %1$s u %2$s.

en: Set all quizzes to have a random question order
bs_BA: Postavlja sve testove da imaju nasumičan redoslijed pitanja

en: Set all quizzes to show all questions
bs_BA: Postavlja da svi testovi prikazuju sva pitanja

en: Set default order of lessons
bs_BA: Postavi početni redoslijed za Lekcije

en: Set default question type
bs_BA: Postavi početni tip pitanja

en: Set default quiz grade type
bs_BA: Podesi početni tip ocjene testa

en: Set the quiz question points format
bs_BA: Podesite format bodova kviz pitanja

en: Sets all question grade points to the default value of '1'.
bs_BA: Postavlja vrijednost svih pitanja na početnu vrijednost '1'.

en: Sets all questions to the default 'multiple choice' type.
bs_BA: Postavlja sva pitanja na 'višetruki izbor' tip.

en: Sets all quizzes to show all questions - this can be changed per quiz.
bs_BA: Postavlja da svi testovi prikazuju sva pitanja - ovo se može promijeniti za svaki test pojedinačno.

en: Sets all quizzes to the default 'auto' grade type.
bs_BA: Postavlja sve testove na početni 'auto' tip ocjenjivanja.

en: Sets the order all of questions in all quizzes to a random order, which can be switched off per quiz.
bs_BA: Postavlja redoslijed svih pitanja za sve testove da bude nasumičan, koji se može opet isključiti za svaki pojedinačan test.

en: Settings
bs_BA: Podešavanja

en: Settings for email notifications sent from your site.
bs_BA: Postavke za Email notifikacije poslane sa vaše stranice.

en: Settings for public Learner Profiles.
bs_BA: Podešavanja za profile učenika.

en: Settings that apply to all Courses.
bs_BA: Postavke koje se primjenjuju na sve Edukacije.

en: Settings that apply to all Lessons.
bs_BA: Postavke koje se primjenjuju na sve Lekcije.

en: Settings that apply to the entire plugin.
bs_BA: Postavke koje se primjenjuju na čitav plugin.

en: Show a random selection of questions from this quiz each time a student views it.
bs_BA: Prikaži nasumični redoslijed pitanja iz testa kad god ga učenik otvori.

en: Show all courses
bs_BA: Prikaži sve edukacije

en: Show all teachers
bs_BA: Prikaži sve učitelje

en: Show hierarchy
bs_BA: Prikaži hijerarhiju

en: Show learner's courses
bs_BA: Prikaži edukacije učenika

en: Show post counts
bs_BA: Prikaži broj članaka

en: Sign Up
bs_BA: Prijavite se

en: Single Line
bs_BA: Jedna linija

en: Skip setup
bs_BA: Preskoči Setup

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
bs_BA: Žao nam je ali ne postoji prevod za vaš jezik =/

en: Sorry, you do not have an access to this content without an active subscription.
bs_BA: Žao nam je, nemate pristup ovom sadržaju bez aktivne pretplate.

en: Sort by newest first
bs_BA: Sortiraj po najnovijem prvo

en: Sort by title A-Z
bs_BA: Sortiraj po nazivu A-Z

en: Standard
bs_BA: Standardno

en: Start %s
bs_BA: Početak %s

en: Start a Course!
bs_BA: Počnite edukaciju!

en: Start taking this Course
bs_BA: Počnite sa edukacijom

en: Teacher
bs_BA: Učitelj

en: Text (e.g. Points: 1)
bs_BA: Tekst (npr. Bodovi: 1)

en: Text after the Gap:
bs_BA: Tekst nakon praznine:

en: Text and Brackets (e.g. [Points: 1])
bs_BA: Tekst i Zagrade (npr. [Bodovi: 1])

en: Text before the Gap:
bs_BA: Tekst prije praznine:

en: The Course
bs_BA: Edukacija

en: The Gap:
bs_BA: Praznina:

en: The address from which all emails will be sent.
bs_BA: Adresa sa kojeg će email biti poslat.

en: The author identifier.
bs_BA: Identifikator autora.

en: The course content.
bs_BA: Sadržaj kursa.

en: The course excerpt.
bs_BA: Izvadak iz kursa.

en: The course lessons.
bs_BA: Lekcije kursa.

en: The course module id order.
bs_BA: Redni broj ID modula kursa.

en: The course module ids.
bs_BA: ID broj modula kursa.

en: The course order has been saved.
bs_BA: Redoslijed edukacija je sačuvan.

en: The course prerequisite.
bs_BA: Prerekviziti kursa.

en: The course status.
bs_BA: Status kursa.

en: The course title.
bs_BA: Naslov kursa.

en: The course video embed html.
bs_BA: HTML kod za umetanje videa u kurs.

en: The latest version of Sensei requires some important database upgrades. In order to run these upgrades you will need to follow the step by step guide below. Your site will not function correctly unless you run these critical updates.
bs_BA: Najnovija verzija Sensei plugina zahtijeva važne obnove baze podataka. Da bi pokrenuli te obnove trebate pratiti uputstvo ispod. Vaša stranica neće pravilno funkcionisati ako ne uradite ovaj kritični update.

en: The lesson order has been saved.
bs_BA: Raspored lekcija je sačuvan.

en: The module order has been saved for this course.
bs_BA: Redoslijed modula je sačuvan za ovu Edukaciju

en: The name from which all emails will be sent.
bs_BA: Ime sa kojeg će email biti poslat.

en: The nonce supplied in order to run this update function is invalid
bs_BA: Izabrani nonce za ovu funkciju ažuriranja je invalidan

en: The pass mark is %1$s
bs_BA: Prolazna ocjena je %1$s

en: The passmark must be achieved before the lesson is complete.
bs_BA: Procenat koji mora biti postignut za završetak lekcije.

en: The product associated with this course.
bs_BA: Proizvod asociran sa ovim kursom.

en: The user requested does not exist.
bs_BA: Zahtijevani korisnik ne postoji.

en: The username of the learner who sent this message.
bs_BA: Korisničko ime učenika koji je poslao poruku.

en: The username of the teacher who received this message.
bs_BA: Korisničko ime učitelja koji je primio poruku.

en: There are no Questions for this Quiz yet. Please add some below.
bs_BA: Nema pitanja za ovaj test. Molimo dodajte neka ispod.

en: There are no courses for this teacher.
bs_BA: Nema Edukacija kod ovog učitelja.

en: There are no lessons in this course.
bs_BA: Nema lekcija u ovoj edukaciji.

en: There are no questions for this Quiz yet. Check back soon.
bs_BA: Nema još pitanja u ovom testu. Molimo provjerite uskoro.

en: There are no questions matching your search.
bs_BA: Nema pitanja koje odgovaraju vašoj pretrazi.

en: There is no quiz for this lesson yet - please add one in the 'Quiz Questions' box.
bs_BA: Ne postoji test za ovu lekciju - molimo dodajte ga u rubrici "Test Pitanja".

en: There is no translation available for your language!
bs_BA: Ne postoji prevod za vaš jezik!

en: They complete a course
bs_BA: Završe Edukaciju

en: They receive a reply to their private message
bs_BA: Dobiju odgovor na privatnu poruku

en: This bulk action is not supported
bs_BA: Ova masovna akcija nije podržana

en: This course is already in your cart, please proceed to %1$s, to gain access.
bs_BA: Ova Edukacija je već u vašoj korpi, molimo nastavite do %1$s, da dobijete pristup.

en: This feedback will be automatically displayed to the student once they have completed the quiz.
bs_BA: Ova poruka će biti automatski prikazana učeniku kada završi test.

en: This indexes the comment statuses in the database, which will speed up all Sensei activity queries.
bs_BA: Ovo indeksira statuse komentara u bazu podataka, koje će ubrzati sve Sensei upite vezane za aktivnosti.

en: This is a preview lesson. Please purchase the %1$s to access all lessons.
bs_BA: Ovo je pregled lekcije. Molimo kupite %1$s da prisupite svim lekcijama.

en: This is a preview lesson. Please sign up for the %1$s to access all lessons.
bs_BA: Ovo je pregled lekcije. Molimo prijavite se %1$s da dobijete pristup svim lekcijama.

en: This learner has no active courses.
bs_BA: Ovaj učenik nema aktivnih edukacija.

en: This learner has not completed any courses yet.
bs_BA: Ovaj učenik nema  još nijednu završenu edukaciju.

en: This quiz is not able to be automatically graded.
bs_BA: Ovaj test nije moguće automatski ocijeniti.

en: This will duplicate the course lessons along with all of their quizzes and questions. Are you sure you want to do this?
bs_BA: Ovo će duplicirati lekcije edukacije zajedno sa svim njenim testovima i pitanjima. Jeste li sigurni da to želite učiniti?

en: This will duplicate the lesson quiz and all of its questions. Are you sure you want to do this?
bs_BA: Ovo će duplicirati test lekcije i sva njegova pitanja. Da li sigurno to želite?

en: Title (optional):
bs_BA: Naslov (opciono):

en: To run the upgrades click on each of the links below in the order that they appear.
bs_BA: Da pokrenete obnovu kliknite na svaki od linkova ispod u redoslijedu u kojem se pojave.

en: Total Completed Courses
bs_BA: Sve završene edukacije

en: Total Courses
bs_BA: Sve edukacije

en: Total Grade
bs_BA: Ukupna Ocjena

en: Total Learners
bs_BA: Svi učenici

en: Total Lessons
bs_BA: Sve lekcije

en: Translations installed/updated successfully!
bs_BA: Prevod instaliran/obnovljen uspješno!

en: True
bs_BA: Da

en: True/False
bs_BA: Da/Ne

en: Type
bs_BA: Tip

en: Unassign from Course(s)
bs_BA: Prekini dodjelu Kursa(eva)

en: Ungraded
bs_BA: Neocijenjeno

en: Unique identifier for the object.
bs_BA: Jedinstveni identifikator za objekat.

en: Unused
bs_BA: Neiskorišteni

en: Update
bs_BA: Ažurirajte

en: Update Course Category
bs_BA: Ažuriraj kategorije edukacija

en: Update Gap Fill questions
bs_BA: Ažuriraj pitanja tipa Popuni Prazninu

en: Update Lesson Tag
bs_BA: Ažuriraj Tag Lekcije

en: Update Module
bs_BA: Ažuriraj Modul

en: Update Question
bs_BA: Ažurirajte pitanje

en: Update Question Category
bs_BA: Ažuriraj Kategoriju Pitanja

en: Update Question Type
bs_BA: Ažuriraj Tip Pitanja

en: Update Quiz Type
bs_BA: Ažuriraj Tip Testa

en: Update comment counts
bs_BA: Ažuriraj brojeve komentara

en: Update comment counts on Courses and Lessons due to status changes.
bs_BA: Ažuriraj brojeve komentara na Edukacijama i Lekcijama zbog promjena u statusu.

en: Update completed successfully!
bs_BA: Update završen uspješno!

en: Update existing lesson statuses.
bs_BA: Ažuriraj postojeće statuse lekcija.

en: Update lesson statuses
bs_BA: Ažuriraj statuse Lekcija

en: Update question answer data
bs_BA: Ažuriraj podatke za odgovor na pitanje

en: Update question grade points
bs_BA: Ažuriraj ocijenjene pojene pitanja

en: Updated
bs_BA: Obnovljeno

en: Updates
bs_BA: Update-i

en: Updates questions to use the new question types structure.
bs_BA: Ažurira pitanja da koriste novu strukturu tipova pitanja.

en: Updates the format of gap fill questions to allow auto grading and greater flexibility in matching.
bs_BA: Ažurira format 'Popuni Prazninu' pitanja da omoguće automatsko ocjenjivanje i veću fleksibilnost u sparivanju.

en: Uploading a new file will replace your existing one:
bs_BA: Dodavanje novog fajla će zamijeniti postojeći:

en: Use placeholder images
bs_BA: Koristi privremene slike

en: Use this action to install or re-install translation for your language if available.
bs_BA: Koristite ovo da instalirate ili re-instalirate prevod za vaš jezik, ako je dostupan.

en: Used
bs_BA: Korišteni

en: Username
bs_BA: Korisničko ime

en: Username or Email
bs_BA: Korisničko Ime ili Email

en: Users must be logged in to view Course and Lesson content.
bs_BA: Korisnici moraju biti prijavljeni da vide sadržaj Edukacija i Lekcija.

en: Validation Error
bs_BA: Greška u validaciji

en: Variation #
bs_BA: Varijacija #

en: Video Embed Code
bs_BA: Video Embed Kod

en: View %s
bs_BA: Pogledaj %s

en: View & reply to private messages sent to your course & lesson teachers.
bs_BA: Pogled i odgovori na privatne poruke se šalju vašim učiteljima.

en: View course
bs_BA: Vidite edukaciju

en: View course: %1$s
bs_BA: Pogledajte edukaciju: %1$s

en: View results
bs_BA: Vidi rezultate

en: View the Lesson Quiz
bs_BA: Test za lekciju

en: View the lesson quiz
bs_BA: Pogledajte test uz lekciju

en: Want to know what these upgrades are all about? %1$sFind out more here%2$s.
bs_BA: Želite da saznate o čemu se radi u ovim obnovama? %1$sSaznajte više ovdje%2$s.

en: WooCommerce Memberships
bs_BA: WooCommerce Članovi

en: WooCommerce Product
bs_BA: WooCommerce proizvod

en: Wrong:
bs_BA: Pogrešno:

en: Yes
bs_BA: Da

en: You %1$s the lesson
bs_BA: Vi %1$s lekciju

en: You are not allowed to view this message.
bs_BA: Nije vam dozvoljeno da pogledate ovu poruku.

en: You can access %d of this course's lessons for free
bs_BA: Imate prisutp %d lekcijama ove edukacije besplatno

en: You can edit the assigned course here:
bs_BA: Možete modifikovati dodijeljene Edukacije ovdje:

en: You can grade this quiz %1$shere%2$s.
bs_BA: Možete ocijeniti test %1$sovdje%2$s.

en: You can reply to this message %1$shere%2$s.
bs_BA: Možete odgovoriti na poruku %1$sovdje%2$s.

en: You can review and publish the new course here:
bs_BA: Ovde možete pregledati i objaviti novu Edukaciju:

en: You can review your grade and your answers %1$shere%2$s.
bs_BA: Vi možete pregledati vaše odgovore %1$sovdje%2$s.

en: You can view the message and reply %1$shere%2$s.
bs_BA: Možete vidjeti poruku i odgovoriti %1$sovdje%2$s.

en: You do not have any messages.
bs_BA: Nemate nijednu poruku.

en: You have already added this Course to your cart. Please %1$s to access the course.
bs_BA: Već ste dodali ovu edukaciju u vašu korpu. Molimo %1$s da pristupite edukaciji.

en: You have completed a course
bs_BA: Završili ste edukaciju

en: You have completed a quiz
bs_BA: Završili ste test

en: You have completed and %1$s the course
bs_BA: Završili ste %1$s edukacije

en: You have completed this lesson's quiz and it will be graded soon. %1$sView the lesson quiz%2$s
bs_BA: Završili ste test lekcije i uskoro ćete biti ocijenjeni. %1$sPogledajte test lekcije%2$s

en: You have completed this quiz and it will be graded soon. You require %1$s%% to pass.
bs_BA: Završili ste ovaj test i biti ćete ocijenjeni uskoro. Potrebno vam je %1$s%% da položite.

en: You have no active courses.
bs_BA: Nemate aktivnih edukacija

en: You have no completed courses.
bs_BA: Nemate završenih Edukacija.

en: You have no courses.
bs_BA: Nemate Edukacija.

en: You have no featured courses.
bs_BA: Nemate istaknutih Edukacija.

en: You have not completed any courses yet.
bs_BA: Niste završili još nijednu edukaciju.

en: You have not started this course yet.
bs_BA: Niste još počeli ovu edukaciju.

en: You have not taken this lesson's quiz yet
bs_BA: Niste još rješavali test iz ove lekcije

en: You have passed this course with a grade of %1$d%%.
bs_BA: Završili ste ovu edukaciju ocjenom %1$d%%.

en: You have received a reply to your private message
bs_BA: Dobili ste odgovor na privatnu poruku

en: You have selected more questions than this category contains - please reduce the number of questions that you are adding.
bs_BA: Odabrali ste više pitanja nego što ih ima u kategoriji - molimo smanjite broj pitanja koje dodajete.

en: You must be logged in to take this quiz
bs_BA: Morate biti prijavljeni da biste rješavali test

en: You must first complete %1$s before viewing this Lesson
bs_BA: Morate prvo završiti %1$s prije ove lekcije

en: You must first complete %1$s before viewing this course
bs_BA: Prvo morate dovršiti %1$s prije nego što pogledate ovaj kurs.

en: You must first complete: %1$s
bs_BA: Morate prvo završiti: %1$s

en: You require %1$d%% to pass this course. Your grade is %2$s%%.
bs_BA: Potrebno vam je %1$d%% da položite ovu Edukaciju. Vaša ocjena je %2$s%%.

en: You require %1$d%% to pass this lesson's quiz.
bs_BA: Treba vam %1$d%% da položite test ove lekcije.

en: You require %1$d%% to pass this lesson's quiz. Your grade is %2$s%%
bs_BA: Potrebno vam je %1$d%% da položite test za ovu lekciju. Vaša ocjena je %2$s%%

en: You require %1$d%% to pass this quiz.
bs_BA: Treba vam %1$d%% da završite test.

en: You require %1$d%% to pass this quiz. Your grade is %2$s%%
bs_BA: Potrebno vam je %1$d%% da položite ovaj test. Vaša ocjena je %2$s%%

en: Your private message has been sent.
bs_BA: Vaša privatna poruka je poslana.

en: Your quiz has been graded
bs_BA: Vaš test je ocijenjen

en: Your student
bs_BA: Vaš učenik

en: Your student has completed a course
bs_BA: Vaš učenik je završio kurs

en: Your student has completed a lesson
bs_BA: vaš učenik je završio lekciju

en: Your student has sent you a private message
bs_BA: Vaš učenik vam je poslao privatnu poruku

en: Your student has started a course
bs_BA: Učenik je počeo edukaciju

en: Your student has submitted a quiz for grading
bs_BA: Učenik je poslao test na ocjenjivanje

en: [%1$s] You have a new message
bs_BA: [%1$s] Imate novu poruku

en: [%1$s] You have completed a course
bs_BA: [%1$s] Završili ste edukaciju

en: [%1$s] You have completed a quiz
bs_BA: [%1$s] Završili ste test

en: [%1$s] You have received a new private message
bs_BA: [%1$s] Dobili ste novu privatnu poruku

en: [%1$s] Your quiz has been graded
bs_BA: [%1$s] Vaš test je ocijenjen

en: [%1$s] Your student has completed a course
bs_BA: [%1$s] Vaš učenik je završio kurs

en: [%1$s] Your student has completed a lesson
bs_BA: [%1$s] vaš učenik je završio lekciju

en: [%1$s] Your student has started a course
bs_BA: [%1$s] Učenik je počeo edukaciju

en: [%1$s] Your student has submitted a quiz for grading
bs_BA: [%1$s] Učenik je poslao test na ocjenjivanje

[ctx: column name]
en: Categories
bs_BA: Kategorija

[ctx: column name]
en: Category
bs_BA: Kategorija

[ctx: column name]
en: Course
bs_BA: Edukacija

[ctx: column name]
en: Course Title
bs_BA: Naziv edukacije

[ctx: column name]
en: Lesson Title
bs_BA: Naziv lekcije

[ctx: column name]
en: Pre-requisite Course
bs_BA: Neophodna prethodna edukacija

[ctx: column name]
en: Pre-requisite Lesson
bs_BA: Neophodna prethodna Lekcija

[ctx: column name]
en: Question
bs_BA: Pitanje

[ctx: column name]
en: Type
bs_BA: Tip

[ctx: column name]
en: WooCommerce Product
bs_BA: WooCommerce Proizvod

en: complete purchase
bs_BA: završi kupovinu

en: complete the purchase
bs_BA: završite kupovinu

en: failed
bs_BA: pali

en: for grading.
bs_BA: za ocjenjivanje.

en: has been assigned to you.
bs_BA: je dodijeljena vama.

en: has completed and %1$s the course
bs_BA: je završio i %1$s edukacije

en: has completed the lesson
bs_BA: je završio lekciju

en: has replied to your private message regarding the %1$s
bs_BA: odgovoreno je na vašu privatnu poruku vezano za %1$s

en: has sent you a private message regarding the %1$s
bs_BA: Vam je poslao privatnu poruku vezanu za %1$s

en: has started the course
bs_BA: edukacija je početa

en: has submitted the quiz for lesson
bs_BA: dostavljen je test za lekciju

en: in %s
bs_BA: u %s

en: learner
bs_BA: učenik

en: lesson
bs_BA: lekcija

en: log in
bs_BA: prijavite se

[ctx: noun]
en: Support
bs_BA: Podrška

en: passed
bs_BA: položili

[ctx: plugin action link]
en: Configure
bs_BA: Podesi

[ctx: post type single url slug]
en: course
bs_BA: edukacija

en: run some more updates
bs_BA: pokreni još update-a

[ctx: taxonomy general name]
en: Course Categories
bs_BA: Kategorije edukacija

[ctx: taxonomy general name]
en: Lesson Tags
bs_BA: Tagovi Lekcije

[ctx: taxonomy general name]
en: Question Categories
bs_BA: Kategorija Pitanja

[ctx: taxonomy general name]
en: Question Types
bs_BA: Tipovi Pitanja

[ctx: taxonomy general name]
en: Quiz Types
bs_BA: Tipovi Testova

[ctx: taxonomy singular name]
en: Course Category
bs_BA: Kategorija edukacija

[ctx: taxonomy singular name]
en: Lesson Tag
bs_BA: Tag Lekcije

[ctx: taxonomy singular name]
en: Question Category
bs_BA: Kategorija Pitanja

[ctx: taxonomy singular name]
en: Question Type
bs_BA: Tip Pitanja

[ctx: taxonomy singular name]
en: Quiz Type
bs_BA: Tip testa

en: was submitted for review by
bs_BA: je predano na pregled od strane

en: with a grade of
bs_BA: ocjenom
